neděle 25. března 2018

Bax

Krásný den všem, sedím u notebooku, a nevím jestli tento článek vůbec vydat. Tak nějak vůbec nezapadá do "malicherností", které na tomto blogu zveřejňuji.

Nejsem úplně člověk, který by se vypisoval ze svých pocitů, nicméně tento týden mě zasáhla jedna věc, která mě k tomu nutí. Před dvanácti lety to všechno začalo, byl konec února, pozdě odpoledne, přijeli naši a já se ségrou nalepené u okna jsme s napětím čekali, co se bude dít. Pamatuji si to jako dnes. Tušili jsme, co se stane, ale potřebovali jsme vědět, že to je skutečně pravda.

O pět minut později vešla mamka se zlatou chlupatou kuličkou v ruce. Máme psa!!!!! Splnil se mi sen. Radostí mi tekly slzy po obličeji, poskakovala jsem po pokoji jak zběsilá a nemohla jsem se dočkat až si to roztomilý stvoření poprvé pohladím. Nádherný zlatý labrador. Dali jsme mu jméno Bax a od té doby byl právoplatný člen rodiny. První dej pac, první piškot, první procházka, první koupaní, první nemoc, první odloučení, když jsem nastoupila na výšku ....všechno jsme sdíleli spolu. Stačil jeden jeho úpřímnej pohled hnědýma očima a byla jsem na měkko. Vždycky.

Začalo to slzičkami a slzami to končí, tento týden zemřel. Odešel mi můj milovaný parťák a je těžký se smířit s tím, že už ho nikdy nepodrbu za ušima, jak to měl tak rád. Psi jsou úžasná stvoření a važte si každé chvíle s nimi. Nikdy na tebe nezapomenu.

Miluju tě chlupáči♥8 komentářů:

 1. Nám zemřel pejsek dva týdny zpátky ve středu :( Bylo mu 15 a pořád to hrozně bolí!

  OdpovědětVymazat
 2. To je mi líto, vím jaké to je ztratit milovaného mazlíčka ... takže se držte, časem to bude lepší :)

  OdpovědětVymazat
 3. Doufám, že už to alespoň trochu přebolelo. Mně skoro před týdnem umřel naprosto nečekaně mlaďoučkej kocourek a ještě dneska občas brečím. :( Nestrávili jsme spolu tolik času jako ty s pejskem, ale stejně jsem ho měla neskutečně moc ráda. :(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věřím, že to pro tebe musí být těžké, držím pěsti ať vše brzy přebolí:*

   Vymazat

Děkuji za milý komentář:)