sobota 27. ledna 2018

Furla

Krásný den všem,
po dlouhé době se zase ozývám. Stěhování, nová práce, nový každodenní režim. To vše mě trošku přibrzdilo a okradlo o veškerý volný čas. Dnes jsem po dlouhé době sama doma, a mám chvilku věnovat se věcem, které mi chybí, a jedním z nich je blogování. Připravuji pro Vás spoustu článků, jak kosmetických, tak i o našem novém bytečku. Dnes však začneme takovou oddechovkou, protože naše hnízdečko není dnes příliš fotogenické. Ano - ráno se mi podařilo rozbít zrcadlo ("čeká mě 7 let neštěstí?:) a z toho jsem fakt naštvaná. Ano už nikdy nebudu vysávat a u toho hýbat s nábytkem:)

Ale teď už k věci. V létě jsme byli na dovolené v Itálii, kde jsme v San Marinu navštívili obchůdek Furla. Od té doby nemůžu na tuto kabelku přestat myslet. A jak to tak u mě bývá, sny se mají plnit, takže tramtadadáá představuji Vám svoji růžovou krasavici:)
Dlouho jsem hledala crossbody kabelku se zlatými detaily, a tato splnila všechny mé požadavky. Co se týče velikosti, je tak akorát, úplně přesně se do ní vejde můj iphone (plusko:), s peněženkou už je to horší:) Kabelka je vyrobena z přírodní kůže a je opravdu kvalitně zpracovaná.

Máte i vy zkušenosti s touto značkou? Máte již doma nějakou svoji Furla kabelku? Těším se na Vaše komentáře a přeji krásný zbytek víkendu (i když po dnešní volbě prezidenta, to bude asi těžké:). Vaše K♥.


8 komentářů:

Děkuji za milý komentář:)