neděle 5. listopadu 2017

Co dělá domov domovem?

Krásný den všem,

je to právě 14 dní, kdy jsme poprvé převzali klíče od našeho nového bytečku a s tím je spojena jedna velmi příjemná činnost a to, nakupování dekorací. Dekorace dělají podle mě domov domovem, já si jejich výběr opravdu užívám, i když o mém přítelovi se to zrovna říct nedá:) 

Dnes bych vám chtěla představit náš poslední úlovek, který zdobí náš byt, a to tyto keramické lampičky na noční stolky. Dlouho jsem hledala svítidla, která by designově zapadla do naší ložnice a konečně jsem na ně narazila. Lampičky jsou opravdu kvalitní, mají bílé látkové stínídlo a porcelánový základ.Celkově doplňky i menší kusy nábytku nakupuji velmi často na internetových eshopech. Přijde mi to pohodlnější i rychlejší, a díky různým službám  a slevovým portálům i výhodnější. A pokud si chcete stejně jako já i na dále zvelebovat vaše  byty, či domy a ještě při tom ušetřit, navštivte stránky Bonusway.czPo každém online nákupu, který uskutečníte proklikem z těchto stránek, se vám vrátí určité procento z utracené částky a to se vyplatí. Já například z nákupu těchto lampiček obdržela zpět 59 Kč.


Jakmile částka bonusu na vašem Bonusway účtu dosáhne 250 Kč, peníze si můžete převést na bankovní účet. V nabídce webu najdete více než 400 místních i mezinárodních obchodů, kde si můžete zakoupit oblečení a boty, knihy a hračky, objednat jídlo anebo si rezervovat hotel a zakoupit letenky.A jaký máte názor na služby tohoto typu vy? Řešíte aktuálně nové bydlení? Budu se těšit na vaše komentáře. Krásný den vaše K♥

*Článek byl sepsán ve spolupráci s portálem Blogerky.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milý komentář:)