pátek 24. března 2017

Za dobrodružstvím na Dolní Moravu

Krásný den všem,

minulý rok touto dobou jsem se chystala na zatím největší cestu svého života, a to do kanadského Vancouveru. Cestování miluji, kdo mě sleduje déle, už jistě ví. Kdykoliv je příležitost, čas a chuť tak s přítelem neváháme a vyrážíme, kam nás jen napadne. 

Cestování není jen o zahraničních destinacích, moři a týdenním ležení na písku, ale pro nás je to celkově o poznávání stále nových míst, a to i po České republice. Vždyť i u nás máme tolik krásných lokalit, že není třeba cestovat přes oceán, abyste si odpočinuli, a načerpali sílu z místní přírody. 

Znáte Dolní Moravu? Já ano. Byli jste tam? Já ne! A to musím napravit. A proč? Důvodů je několik.


 
Příroda, příroda a zase ta příroda
Máme rádi akční dovolené i turistiku, a výšlap na Kralický Sněžník to je prostě povinnost. V létě si můžete užít také jízdu lanovkou, která vás vyveze těsně pod vrchol. Tato oblast je navíc protkaná cyklostezkami, takže, kdo má rád kola, nebo in-.line bruslení určitě se přijde na své. 

Stezka v oblacích
Mám celkem strach z výšek, a moc se za to nemám ráda. Ale stezku v oblacích s výhledem na Kralický Sněžník prostě zdolám, ať se děje, co se děje:)Bobová dráha.
Pro někoho možná zábava pro děti, já s přítelem na ni vzpomínáme, jako na jeden z našich prvních společných výletů, když jsme na ni před šesti lety vyrazili do Kutné Hory:). Myslím, že je čas připomenout si naše začátky:))


A teď trochu té zábavy
Pokud si, ale chcete opravdu zablbnout a chvíli zapomenout na všechny problémy, můžete navštívit adrenalinový park, trampolínky, projet se na koloběžkách nebo segway. Co mě osobně velmi zaujalo je DiskGolf. Minulý rok jsem si poprvé zahrála klasický golf, a moc mne to bavilo, golf s frisbee to je ale výzva:)


A kde se ubytovat?
Myslím si, že když se řekne Dolní Morava, každá z nás si vybaví hotel Vista, který je mezi blogerkami velmi známý a oblíbený. Musím se přiznat, že i já jsem podlehla krásným fotografiím a recenzím, které na internetu kolují, a pokud se toto léto do této lokality vydáme, tak je to jasná volba:) Pokoje jsou opravdu krásně zařízené, nechybí wellness, ani restaurace a hotel nabízí spoustu doplňkových služeb i pro rodiny s dětmi. Co víc si přát.


Máte nějaké další tipy, co na Dolní Moravě navštívit? Byli jste v hotelu Vista? Jaké máte zkušenosti? Budu se těšit na vaše komentáře. A všem přeji krásný víkend:) Vaše K♥

*Článek byl napsán pro portál Blogerky.cz, všechny fotografie jsou použity z Dolnimorava.cz

2 komentáře:

  1. Na Dolní Moravě jsem byla minulý rok, a určitě doporučuji, nudit se tam nebudes:D

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Super, děkuji za informaci, o to víc jsem zvědavá:)

      Vymazat

Děkuji za milý komentář:)