středa 5. října 2016

NEWS - narozeniny, výročí, státnice, nákupy

Krásný ,i když deštivý, den všem,
posledních pár měsíců bylo pro mne docela hektických a tak mi nezbývalo mnoho volného času ani napsaní. Dnes se to však pokusím všechno dohnat:)


V září mne čekaly ekonomické státnice, proto jsem druhou polovinu prázdnin trávila zahrabaná v učení. Naštěstí vše dobře dopadlo a já už si opět můžu užívat života:)) Tento měsíc jsem oslavila také své 24-té narozeniny a 6-leté výročí se svým přítelem. 


Ano už je to celkem dlouhá doba, ze všech stran slýcháme, kdy už bude svatba, ale zatím se do toho ani jeden z nás nijak nehrne:) Co však pomalu plánujeme je společné bydlení. Já v současné době studuji v Brně a přítel pracuje ve 100 km vzdáleném městě, kde bydlíme oba se svými rodiče, zatím nám to tak funguje, ale myslím, že je načase se posunout dále. Oba jsme se shodli na bytě, pomalu se rozhlížíme po různých nabídkách a doufáme, že během příštích letních prázdnin už budeme bydlet.K narozeninám jsem dostala spoustu krásných dárečků, no a letos jednoznačně vyhrála Pandora, kdy jsem dostala hned tři nové korálky a to Eiffelovku od kamarádky, srdíčko od ségry, a květinkový klip od další kamarádky, která mi ho poslala až z Kanady♥ Od přítele jsem dostala nový telefon, který si snad ani nezasloužím, ale růžová je růžová a už jsme nerozlučná dvojka:))


No a s novým telefonem to můžu opět roztáčet na sociálních sítí, protože můj starý už to moc dobře nezvládal. Takže pokud mě ještě nesledujete na Instagramu - šup tam:))

Se začátkem semestru, jak už jsem psala výše, jsem se nastěhovala opět do Brna. Brno miluju a vždycky se sem ráda vracím. Jelikož mám školu jen dva dny, mám spoustu volného času, rozeslala jsem několik životopisů a začínám pracovat na tom, abych jednou získala svou vysněnou práci:)


Hned první týden jsem samozřejmě musela oběhnout nákupní centra a prozkoumat, co jsem za poslední měsíce prošvihla, a jak to tak bývá, neodešla jsem s prázdnou:) Náladu my zvedla také podzimní výzdoba v podobě deštníků, která se stala kulisou pro focení selfíček nejen Brňáků:)) Nahoře na fotkách mám své nové a v současné době nejoblíbenější bundičky ze Zary.
A co se za poslední měsíce událo u vás? Co vám udělalo radost? Krásný den. Vaše K♥


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milý komentář:)