pondělí 10. října 2016

Deltimo náramky + SOUTĚŽ!

Ahojky, 
další článek je na světě a dnes bude věnován módním doplňkům, konkrétně náramkům. Jedná se o náramky značky Deltimo, určitě jste o nich již slyšeli, jelikož je jich teď všude plno. No a pokud také po jednom toužíte, můžete se zapojit do giveaway, podmínky se dočtete úplně dole.


Deltimo náramky jsou stylové náramky, které mohou nosit jak ženy, tak muži (i můj přítel jim propadl:). Jsou vyrobeny z kamenných korálků a každý motiv má svou vlastní symboliku, kterou si můžete přečíst přímo na oficiálních stránkách.


Mne nejvíce zaujali náramky Macrame a s motivem leoparda. Macrame náramky jsou z přírodních lávových kamenů a stříbrných nebo zlatých korálků. Zapínání náramku je řešeno snadno stahovacím uzlem, pomocí kterého si velikost náramku lze jednoduše nastavit podle potřeby.Tento náramek padne na jakoukoliv ruku. U náramků na gumičku je to trochu horší, ale s trochou šikovnosti, si náramek můžete zmenšit samy doma.Jak už jsem napsala výše, podle mne nejhezčím motivem je leopard. Leopardích náramků zde mají nekolik druhů, a já na své ruce nosím s měsíčními kameny. Líbí se mi také význam tohoto náramku:

"Náramek s leopardem má skrytou symboliku. Leopard je znakem elegance a výrazem síly i krásy. Leopardí svalnaté a šlachovité tělo je symbolem krásy. Toto majestátní zvíře dokáže celé dny v skrytu vyčkávat a přežívat dlouhé dny hlady. Je mistrem v maskování, rychlým a silným lovcem a dokáže se i bránit. Je to nevzdávající se bojovník a stejnou sílu a trpělivost dodá i vám. Umí vzbudit respekt a obdiv. Náramek s tygrem či leopardem dodává odvahu i mužnost, sílu ženskosti a celkové osobnosti. Říká se mu pro jeho pronikavé zelené oči smaragdový král zvířat. Náramek s tygrem nebo chcete-li, náramek s leopardem jistě upoutá pozornost a zároveň svému okolí dáte jasně najevo, že jste silná a ucelená osobnost."Soutěž
A pokud chcete mít i vy tento stylový náramek (ten do je níže na fotografii), jedinou podmínkou je sledovat mne na Instagramu - ZDE a do komentářů napsat vaši emailovou adresu. Soutěž potrvá do konce října:)


Máte již také svůj Deltimo náramek? Krásný den. Vaše K♥

4 komentáře:

 1. Krásný náramek :) Tak proč nezkusit štěstí :3
  alfuza@gmail.com

  OdpovědětVymazat
 2. Super soutěž, snad se poštěstí:))

  Email: j.hajkova@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Prosím pošli mi na email tvoji adresu, ať ti mohu náramek zaslat:)

   Vymazat
 3. - Nevrácení finačních prostředků při odstoupení od smlouvy
  - Nekomunikují, telefonní číslo co bylo na e-shopu nedostupné
  - Z Facebooku mažou komentáře
  - Podávám podnět pro Českou obchodní inspekci
  - Rozhodně nedoporučuji !!!

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)