sobota 13. srpna 2016

Paris Trip

Krásný den všem,

prázdniny už se nám přehouply přes svoji půlku, a já jsem zábavu vyměnila za honbu za titulem Ing♥. V září mě čekají státnice, tudíž si jistě dokážete představit jak trávím svůj volný čas, a nic hezkého to není:)
Dnes bych vám chtěla ale říci něco o výletu do Paříže, na který jsem se vydala ze svoji kamarádkou. Letos jsem vyměnila dovolenou u moře za dobrodružství v Kanadě a poznávání památek ve Francii. Poznávací zájezd jsme si koupili na jednom slevovém portálu, cestovali jsme s CK Metal autobusem, a zájezd trval i s cestou 4 dny.

Když jsme zájezd kupovali, nečekali jsme žádný velký luxus. Avšak byla jsem příjemně překvapena organizací zájezdu. Na všechny nejvíce navštěvované památky jsme šli hned ráno, tudíž jsme se vyhnuli dlouhým frontám, což bylo super. První den jsme vyrazili, kam jinam než na Eiffelovku♥ V Paříži jsem byla poprvé, takže Eiffelova věž, byla samozřejmě to, na co jsem se těšila nejvíce:)

Jelikož mám strach z výšek, vyjeli jsme pouze do druhého patra. V ten den bylo nádherné počasí, super viditelnost, takže výhled stál opravdu za to.

Odpoledne nás čekala plavba po Seine, a nákupy na Champs Elysées, což bylo tedy opravdu něco. Tolik lidí na jednom místě, nikdy nevěští nic dobrého, a i pro zkušené shopaholici, jako jsme byli my, to byl opravdu oříšek:)) Procházku po této ulici jsme zakončili u vítězného oblouku, poté jsme navštívili parfumerii Fragonard a pak už jsme se jeli ubytovat na hotel.
Ochutnání francouzských makronek nesmělo chybět:)
Druhý den jsme začali ve Versailles. Rozhodli jsme se pouze pro návštěvu  zahrad, a i to nám zabralo celé dopoledne. Následně jsme nakoupili nějaké ty suvenýry a odebrali se opět do centra, kde jsme navštívili Louver. Poblíž Louveru jsme také náhodně narazili na super outlet se značkovými kabelkami. Hned mě tam chytla za srdce jedna od LiuJo, ale nakonec jsem odešla s prázdnou:(

To je ona♥:)

Versailles

Louver
Večer nás čekala typická francouzská večeře, na které jsme si moc pochutnali, poté už jen výhled z mrakodrapu na večerní Paříž a rozsvícenou Eiffelovku a hurá domů.

Mě osobně se tento výlet moc líbil, Paříž je určitě krásné město, na mne už však místy opravdu přelidněné. Každopádně jsem velmi ráda, že jsem Francii navštívila a děkuju Nikče, že semnou tento trip absolvovala. Určitě koukněte také k ní na Puntikaty blog, kde náš výlet rozepsala více dopodrobna než já:))

Půjčeno od Nikolky:)
Byli jste v Paříži? Jak se vám tam líbilo?:) Pokud máte nějaké otázky, klidně se ptejte v komentářích:) Krásný den. K♥

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milý komentář:)