pondělí 27. června 2016

Co je v mé letní cestovní kosmetické taštičce?

Krásný den všem.

Prázdniny pomalu začínají (mě už začaly asi před měsícem = krásný život vysokoškoláků:) a určitě se většina z vás chystá na větší, či menší cestování. Já už jsem si svou velkou dovolenou letos odbyla, ale v nejbližší době mne čeká ještě konečně Paříž s kamarádkou, kterou plánujeme již několik roků, a konečně to dopadlo:)

Tento článek bude o tom, co v létě nosím ve své kosmetické taštičce. V létě se snažím pleť trochu šetřit a nezatěžovat ji příliš velkou vrstvou make upu. Taštička kterou vidíte na fotkách je opět z Victoria´s Secret, dovezla mi ji moje kamarádka z Ameriky a je naprosto nádherná a zbožňuju ji:)V létě mi nesmí v taštičce chybět tvářenka a bronzer. Tvářenku nyní používám od Chanel, která má velmi výraznou barvu a dá se používat převážně v letních měsících. Samozřejmě je třeba mít nějaký multifunknční štětec, který se dá použít téměř na všechno.

Pro mě to je Retractable kabuki brush od Real Techniques, který je opravdu hustý, proto se dá použít na make up, ale také je zkosený, tudíž se dá použít na konturování. Navíc má víčko, takže se nemusíte bát, že vám taštičku ušpiní.V létě také hodně nosím rtěnky. Moji největší oblíbenci jsou od Maybelline - Odstín Hot Plum a nově od NYX Long Lasting Lipstick - Odstín 05. Obě dvě jsou skvělé a dlouho vydrží.Co se týče řas, tak já mám své přírodní v celku dlouhé, proto mi na léto na běžné nošení stačí lehká řasenka, která řasy trochu prodlouží. To splňuje Volume Glamour od Bourjois.
Již několikáte léto používám v létě make up od Astoru Skin Match v odstínu 02, který splyne s mou opálenou pletí. No a moje nejoblíbenější věc na jeho odstranění, je tato micelárka od Biodermi v cestovním balení, kterou si balím na cesty téměř vždy. Praktická velikost, objem do 100 ml takže přenesete i přes letištní kontrolu;)A co nesmí chybět v cestovní taštičce vám? Kam se chystáte letos na dovolenou? Vaše K♥

3 komentáře:

Děkuji za milý komentář:)