středa 25. května 2016

Canada Trip - část první - Vancouver, Whistler

Krásný den všem,

za poslední měsíce se toho stalo tolik, že ani nevím, kde začít. Miluju cestování, kdo mě sleduje déle už jistě ví. Kdykoliv je příležitost, čas a chuť tak s přítelem neváháme a vyrážíme, kam nás jen napadne. A jednoho dne nás napadlo vyrazit přes oceán. V lednu jsme koupili letenky, prvního dubna seděli v letadle a druhého jsme se již procházeli mezi mrakodrapy v kanadském Vancouveru. Dnes už jen vzpomínáme na 14 nejkrásnějších dní v našem životě.

Science World
Jak si nejlépe udržet vzpomínky? No samozřejmě ve fotkách. Na Kanadě je nejkrásnější, že si můžete úžívat velkoměsta a pak stačí ujet pár kilometrů a jste v nádherné přírodě, kterou si jen málokdo umí představit. Tato první část budě věnována Vancouveru a hlavně centru města, příští článek bude věnován výletům do přírody, které jsme podnikli. Viděla jsem věci, které jsem nikdy neviděla, dělala jsem věci, které jsem nikdy nedělala a jaké?


Poprvé v životě jsem trávila dovolenou se skupinkou přátel a ne jen se svým přítelem Prémiéra:))


Poprvé jsem zažila časový posun 9 hodin. Při návratu jsem spala asi týden do 13-ti hodin. Regenerace byla náročná:)

Fandíme všude:)
Překonala svůj strach z výšek.


Navštívila olympijskou vesničku ve Whistleru (zimní olympiáda 2010).

Whistler - olympijská vesnička


Viděla Vancouver z výšky 168,8 metrů.

Vancouver lookout
Poprvé jsem ochutnala sushi, nakupovala ve Victoria´s Secret, hikovala, spala v chatce bez elektriky, pila rozpuštěný sníh, a mnoho dalšího, ale o tom zase příště:)


Můžu říci, že Amerika, konkrétně Kanada je úplně jiný svět, tedy alespoň pro nás Evropany. Já jsem si její návštěvu užila opravdu moc, ať už díky opravdu skvělé společnosti, tak díky skvělému prostředí.

Byl jste někdo z vás v Kanadě? V jakém městě?
Těším se na vaše zážitky. K♥

2 komentáře:

 1. Už z fotek je vidět, že tam je nádherně! :)
  Miska blog

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To máš pravdu, kdo nad Kanadou přemýšlí, určitě doporučuji:)

   Vymazat

Děkuji za milý komentář:)