středa 25. května 2016

Bold metals collection od Real Techniques v ČR

Krásné sobotní odpoledne,
minulý týden byly na eshop Paradise of Beauty konečně naskladněny nové štětce od Real Techniques z kolekce Bold Metals Collection. Musím říci, že tuto kolekci jsem si zamilovala na první pohled, něco tak krásného se nevidí každý den:)

Kolekce se skládá z 9 štětců, určených jak na make up (zlatá barva), tak na oční stíny (stříbrná barva), či konturování (rose gold barva). Cenově se pohybuje o něco výše než základní řada. Štětinky jsou extra hebké a syntetické. Rukojeť kovová, vyvážená, tudíž když nakloníte štětec k obličej hmotnost je rovnoměrně rozložená, tudíž se s nimi skvěle pracuje:)Mým oblíbencem se stal 3D štětec Triangle Foundation, který má opravdu specifický a zajímají tvar. 
Na fotkách je to špatně vidět ale štětiny jsou uspořádány do takového jehlanu, díky čemuž se make up výborně nanáší i na hůře dostupná místa.Co se týče designu, tak myslím si, že k tomu není co dodat. Rose gold barva úžasná, elegantní, luxusní. Štětce jsou opravdu bytelné, detailně provedené a to si myslím, je jejich velké plus.


Štětce můžete nejlevněji v ČR zakoupit na eshopu www.paradise-of-beauty.cz, kde seženete jak tuto novou řadu, tak i řadu originální.


A co vy říkáte na tuto kolekci? Máte nějaké nové štětce z kolekce Bold Metals?:)

Krásnou sobotu. Vaše K♥


Zdroj foto: beautyandthings

7 komentářů:

Děkuji za milý komentář:)