sobota 26. prosince 2015

Jak na dlouhé a husté vlasy?


Krásný den, doufám, že jste si užili vánoční svátky, tak jak se patří a řádně oslavíte příchod nového roku. Já vám dnes přináším recenzi na clip in vlasy z eshopu Clip-vlasy-levne.cz. Už je mám doma nějaký pátek a právě během vánočních oslav a návštěv jsem je měla možnost pořádně vyzkoušet. A jak obstály? To se dozvíte právě teď:)


Díky clip in vlasům můžete mít účesy, jako z časopisu aniž by vás to stálo mnoho úsilí nebo utracených peněz u vaší kadeřnice. Já clipy používám příležitostně několik let hlavně k zahuštění, většinou na nějaké vhodné příležitosti, jako jsou plesy, party, či nějaké akce.

Na eshopu jsem si vybrala 100% lidské REMY clip in vlasy v tmavě hnědé barvě. Když mi vlasy přišly ihned mi bylo jasné, že jsem stoprocentně netrefila svůj odstín. Naštěstí, vše se dá napravit a clipy jsem si u své kadeřnice nechala nabarvit tak, aby splynuly s mými vlasy.
Oficiální popis setu:
Délka - 53 cm
Set - 100 gramů
Cena - 2 470 Kč
Rovná struktura
clip in sadě najdete 8 různě širokých pásů clip in vlasů:1x 21cm široký pás (4 sponky)
2x 15cm široký pás (3 sponky)
2x 9cm široký pás (2 sponky)
3x 4,5cm široký pás (1 sponka)
Péče o vlasy
Jelikož jsou tyto clipy z přírodních vlasů je nutno se o ně pečlivě starat. Už asi dvakrát jsem je myla šamponem, pramínky myji jednotlivě, aby se nezacuchaly a nechám přirozeně uschnout, nesuším je fénem, aby se zbytečně nezatěžovaly. Použila jsem na ně také svoji oblíbenou masku na vlasy a samozřejmě Biosilk:) Při žehlení nebo natáčení určitě použijte ochranu proti teplu.

Jak si nasadit clip in vlasy?
Nasazování pásů je velmi jednoduché, nezabere vám více jak 10 minut a zvládne to opravdu každá z vás. Na každém pásu se nacházejí sponky ve stejné barvě, tudíž jsou téměř neviditelné a pomocí nich připnete clipy k vašim vlasům. Někdy jsou sponky opatřeny protiskluzovými pásky, což je skvělé, jelikož lépe drží na hlavě. Po nasazení clipů vlasy pročešu Tangle Teezerem a je hotovo:)A jaký názor máte na clip in vlasy vy? Nosíte je, vlastníte je, chystáte si je pořídit nebo vás naopak tento "trend" nechává chladnou? Těším se na vaše názory. Krásný zbytek dne.
Vaše K♥

Nasazené clip in vlasy - hustota 100 g
Náhradní sponky
Nazaování clip in vlásků krok po kroku.

8 komentářů:

 1. vypadá to skvěle, ani bych nepoznala, že vlasy nejsou tvé a tak to má být :)

  OdpovědětVymazat
 2. Super článek, mě se nelíbí když má někdo clipy a je vidět ten přechod mezi pravými a umělými. Ale u tebe to vypadá fakt přirozeně!:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já mam tyhle clipy spíš na zahuštění svých vlasů, takže ty přechody opravdu nejsou moc vidět:-)

   Vymazat
 3. A jak trefit správně barvu? Koukala jsem na stránky a bojím se, že zvolím špatný odstín?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zkus jim poslat tvoje fotky, oni ti určitě poradí:)

   Vymazat

Děkuji za milý komentář:)