úterý 15. prosince 2015

Herbaspa bylinné koupele - recenze

Krásný den všem,

dnes vám přináším recenzi na úžasné bylinné Herbaspa, které jsem měla možnost zrecenzovat díky portálu Blogerky.cz. Na začátek bych chtěla říci, že si myslím, že je to skvělý dárek pro maminku, či babičku, které rády relaxují ve vaně a mají rády voňavé a navíc léčivé koupele. Design tohoto balíčku je naprosto úžasný, potěší určitě každého a nevyžaduje ani žádnou extra velkou finanční investici.

 


 Co balíček obsahuje:

KOSODŘEVINA – NEPĚNIVÁ KOUPEL
LEMONGRASS – NEPĚNIVÁ KOUPEL
MÁTA – NEPĚNIVÁ KOUPEL
LEVANDULE – NEPĚNIVÁ KOUPEL
KOSODŘEVINA – PĚNIVÁ KOUPEL (NENÍ URČENA PRO PERLIČKOVÉ VANY)

Za tento balíček zaplatíte 289 Kč a prodává se na oficiálních stránkách Herbadentu. Pokud máte oblíbenou pouze jednu bylinku, můžete zakoupit také balíček, který bude obsahovat pouze mátové, či levandulové koupele.


Oficiální popis:

HERBASPA bylinná pěnivá přísada je určena pro přípravu koupele k celkové relaxaci při únavě, po fyzické zátěži a sportu. Přispívá k uvolnění svalového napětí. Má příznivý regenerační a relaxační účinek na podpůrný, kloubní a pohybový aparát. Bylinná koupel využívá vlastností léčivých rostlin v balneologii velmi osvědčených.Obsahuje extrakty z kopřivy, levandule, máty, heřmánku, chmele, vrbové kůry a aromaterapeutické silice.Bylinná koupel je obohacena o sůl z Mrtvého moře.

Můj názor:
Já sama jsem vyzkoušela  Lemongrass a levanduly, ostatní pytlíčky jsem nechala vyzkoušet mamku, která byla moc spokojená. Čas od času si dopřeji dlouhou vanu a s Herbadentem to byla úplná paráda:) Postupovala jsem podle postupu, který byl uveden v přiloženém letáčku. Doba koupele 20 minut, teplota lázně 38°. Bylinná lázeň Lemongrass má být osvěžující, což mohu potvrdit. Právě v tomto hektickém období, je třeba si někdy pořádně odpočinout, vypnout a poté se začít opět soustředit na důležité věci. Musím říci, že opravdu nádherně voní, stejné tak jako ta levandulová. Levandulová lázeň by vám měla pomohla zklidnit organismus, odbourává bolesti hlavy a je skvělá při nespavosti. Po jejím vyzkoušení musím říci, že jsem se cítila svěží, odpočinutá a taková lehčí:)

Myslím si, že tyto bylinné koupele jsou naprosto skvělým produktem, který můžu já i mamka všem vřele doporučit. Mimochodem neodolala jsem a objednala jsem další dvě krabičky pro moji mamku:) A co vy, také si rády odpočinete ve vaně po náročném dnu?:)

Krásný den. Vaše K.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milý komentář:)