pátek 4. září 2015

NEWS - září 2015

Krásný víkend,

dnešní článek bude takový miš maš všeho možného. Bude převážně o tom, co nového přibylo v mé kosmetické sbírce, ale bude také obsahovat i pár informací z mého života. Pokud můj blog sledujete déle, určitě jste si všimly, že na blog nepřidávám příliš často osobní fotografie, či články o mém soukromí. Nevím proč, ale zatím jsem nenašla zálibu dělit se o svůj život na internetu, ikdyž se musím přiznat, že sama ráda nahlédnu do soukromí blogerek, které ráda sleduji:) A co vy?:)

A teď už k dnešnímu článku. Začnu asi tím nejaktuálnějším a tím jsou Dny Marianne, které nás čekají příští víkend. V zářijovém vydání časopisu Marianne naleznete slevové kupóny, které můžete uplatnit v různých obchodech ve dnech od 11-13.9. Důvod proč ani já jsem neodolala je, že hodlám využít akci na šperky Pandora. V těchto dnech lze pořídit 3 produkty, přičemž ten nejlevnější budete mít zdarma. Proto jsem se rozhodla konečně začít tvořit svůj příběh pomocí Pandora náramku:)Minulý týden se mi stala smutná věc. Volný víkend sváděl k tomu podniknout s přítelem nějaký výlet. Volba padla na neděli a na nákupy v německých Drážďanech. Co jsem si koupila? Kafe ve Starbucks. PS: Nikdy nejezděte do Německa na nákupy v neděli!!!!!


Po neúspěšných německých nákupech jsme místo do Primarku zajeli alespoň do Prahy do Fashion Areny, kde jsem si pořídila tyto bílé tenisky Nike. Světe div se, už jsem je měla několikrát na sobě a stále jsou bíle:)


Za poslední dny jsem si příliš kosmetiky nepořídila, avšak mám tu zde pár drobností, které stojí za zmínku ať už v pozitivním či negativním smyslu. Začnu asi z té špatné strany a to micelární vodou 3v1 od značky Ellie. Tuto značku lze sehnat v drogerii Teta, ale bohužel ji nemůžu vůbec doporučit a tato micelárka je naprostý propadák. Neodlíčí vůbec nic, pro mě úplně nepoužitelný produkt a zbytečně vyhozené peníze. Z čeho jsem naopak velmi nadšená je tento kartáč, obdobný Tangle Teezeru akorát z rukojetí. Musím se přiznat, že jsem si ho oblíbila právě díky snadnější manipulaci a stal se mým každodenním pomocníkem.


 V neposlední řadě bych vám chtěla představit dva produkty a to samoopalovací pěnu St. Moriz a nový krém s chlorelou, kterým bude v budoucnu věnován samostatný článek. Samoopalovací pěnu si šetřím na chladnější období a na období až "příjdu" o své opálení a jsem velmi zvědavá jak tato legendární značka obstojí:) Mátes ní některá z vás zkušenosti? 


A na závěr přidávám pár opožděných fotografií z dovolené a z mé promoce. Pokud mne sledujete na instagramu, tak jste určitě tyto fotky viděli a pokud né tak mě můžete začít sledovat ZDE.

Na dovolené jsme byli na řeckém ostrově Kréta konkrétně ve městě Hersonissos. A za mě úplně nejhezčí dovolená v životě a tento ostrov překonal i loňské nadšení z Ibizy:) A to je pro dnešek vše. Dejte mi vědět, kde jste strávili letošní léto vy:) Krásný víkend vaše K♥

6 komentářů:

  1. pekné fotčky. Tie nákupy v Nemecku, tak to je smola. Tenisky su velmi pekné a na Krete muselo byt krásne.

    OdpovědětVymazat
  2. Dny Marianne mi zruinovaly peněženku:)) ještě že jsou jen jednou za rok:)

    OdpovědětVymazat
  3. Na krétě jsem byla minulý rok, a bylo tam nádherně, jinak tenisky krásné:)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)