pondělí 27. července 2015

Jak nakupovat a ušetřit? PlnaPenezenka.cz

Jak napovídá název tohoto článku, dnes bych se chtěla věnovat tématu jak při online nakupování vydělat peníze. Zdá se vám to nemožné? Se stránkou PlnaPenezenka.cz pro vás nebude nakupování znamenat jen utrácení za dovolené, oblečení, či jídlo, ale i získání odměn, které si následně můžete nechat proplatit na váš účet.

A jak to celé funguje? Princip je opravdu snadný a zvládne to každá z vás. Stačí když se zaregistrujete na této stránce, vyhledáte si eshop na kterém chcete nakoupit, prokliknete se do eshopu skrz tyto stránky a provedete objednávku. Svou odměnu si můžete nechat vyplatit již od 1 Kč. Pokud chcete rychle a snadno získat až 15% z vašeho nákupu, určitě doporučuji tuto stránku navštívit.


I já jsem na Plnapenezenka.cz zaregistrována a díky nákupu kabelky Obag na eshopu Different.cz mi bylo připsáno 104 Kč a to se podle mě vyplatí. Pokud nakupujete na internetu velmi často jako já, pak je to velmi snadná cesta, jak při online nákupech ušetřit. Skrz tyto stránky můžete nakupovat na mnoha zahraničních i českých fashion eshopech jako je Zoot, Answear, Asos, Aliexpress, Choies, Bonami, Modino a další. Tento web se neustále rozrůstá a stále zde můžete necházet nové eshopy z různých oblastí.


A co vy? Hledáte cestu jak při online nákupech ušetřit nebo se o projekty tohoto typu příliš  nezajímáte? 

Krásný začátek týdne. Vaše K

6 komentářů:

 1. O této stránce jsem už slyšela, ale nikdy jsem nevedela jak presne funguje:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jsem ti to snad v tomto článku trošku přiblížila:)

   Vymazat
 2. Parádní tip, děkuju! :)

  Monča

  OdpovědětVymazat
 3. už jsem na plnépeněžence zaregistrovaná delší dobu, ale vždycky zapomenu přes ty webowky nakoupit, teď už mám nainstalovanou lištu tak snad zapomínat nebudu, každá koruna dobrá :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)