neděle 7. prosince 2014

Tipy na Vánoční dárky 2014

Dnešní článek bude plný tipů na vánoční dárky pro vaše kamarádky, mamky, babičky nebo prostě pro všechny, kterým budete chtít letos udělat radost. Pokud máte i vy nějaké další tipy, určitě mi dejte vědět, inspirace není nikdy dost.


1. YANKEE CANDLE

Svíčky Yankee Candle jsou nesmrtelnou klasikou, která potěší opravdu každého. Sehnat se dají jak na internetu, tak v kamenných obchodech.2. REAL TECHNIQUES

Kosmetických štětců není nikdy dost, a nová sada od Real Techniques Nic´s Picks je skvělým tipem na vánoční dárek. Obsahuje štětec na pudr, make up, oční stíny i obočí. Multifunknční sada, která obsahuje vše co je potřeba. Sehnat ji můžete na Paradise of Beauty.

3. SVETRY S VÁNOČNÍM MOTIVEM

Musím se přiznat, že letos ujíždím na věcech s vánoční tematikou, ať už se jedná o svetříky, doplňky nebo jen obyčejné ponožky. Tyto svetříky na obrázku můžete sehnat v FF nyní s 30% slevou, nebo podobné např. na botovo.cz4. KOSMETICKÉ SADY

Kosmetika, ať už dekorativní, či pečující je věrným dárkem. Spoustu kosmetických balíčků naleznete např. na parfums.cz, každý rok také prodejny Rossmann, cca 2 dny ped Vánoci mají 50% na dárkové sady. Kdo si počká, ten se dočká:)


5. ČAJOVÉ BALÍČKY

Musím se přiznat, že tento na obrázku mě upoutal na první pohled a může být skvělým dárkem třeba pro babičku. Sehnat je můžete na zoot.cz nebo v drogeriích DM.

6. LUSH

Není snad nikdo, kdo by neznal Lush a jejich voňavé a úžasné produkty. Každý rok přicházejí se speciální vánoční edicí:)

7. KEEPCUP

Ideální dárek pro všechny, kteří potřebují mít kávu nebo čaj stále při sobě. Sehnat je můžete v různých provedeních a některé jsou obvzlášť roztomilé:)


8. DIÁŘ

Po Vánocích nám skončí rok 2014 a každý si bude muset obstarat nový diář. Proč někomu neušetit čas jeho sháněním?:)


A to je pro dnešek vše. Máte už nakoupené vánoční dárky? S co si přejete vy? Vaše K.:)

2 komentáře:

Děkuji za milý komentář:)