středa 23. července 2014

Co si balím na dovolenou 2014 - IBIZA

Krásné léto všem,

jak už název napovídá, dnešní článek bude o dovolené. Bohužel ho píši zpětně, na Ibize už jsem byla, nyní jsem zpět a co si sebou balím jsem nestihla v té euforii zveřejnit:) Vše se dá však naprovit a správná chvíle pro tento článek přišla právě teď. Nefotila jsem samozřejmě všechno, spíše věci kosmetické, plavky a nějaké random fotky. Musím se přiznat, že letos jsem toho na dovolenou vezla celkem dost, ale do 15 kg jsem se s dvoukilovou rezervou vešla:)

Možná někteří z vás při cestování přelévají produkty do menších balení nebo si vozí pouze miniaturky. Já jsem zřejmě nepraktická žena, a nechávám vše tak jak je:) Co se týče opalování, jsem hrozný lajdák. Nikdy jsem s ním neměla problémy, a v klidu jsem se opálila do hněda, bez jakýchkoliv spálenin a podobně. Proto jsem si letos pořídila pouze základní výbavu na slunění a to olejíček na opalování, mléko po opalování a chladivý sprchový gel po opalování (Rossmann). Bohužel "Ibizácké slunce" je velmi agresivní, proto jsme museli na místě dokoupit ještě krém s vyšším faktorem:))

Co se týče líčení, tak jsem vezla opravdu minimum produktů, protože za celou dobů jsem se nalíčila tak dvakrát a to velmi lehce. Na odlíčení mi tedy stačili ubrousky od Rival se Loop (Rossmann). Moje pleť je velmi suchá a v létě to patří dvojnásob, proto jsem si zakoupila krém Triple Active od Lorealu - extra hydratační, který bohužel moc neobstál a mou pleť příliš nevyživil. Sephorácka koupelová řada nesmí chybět, a růžový Tangle Teezer stojí vždy při mě:)Scrub od Freemana jsem sebou nebrala, nýbrž jsem ho použila před odletem. Chtěla jsem ze sebe dostat starou kůži, aby mi pak opálení déle vydrželo:) Nikdy to nedělejte!! Alespon ne dva dny před odjezdem,! Staré kůže jsem se sice zbavila ale ta nová se mi spálila hned první den, takže peeling před opalováním už NIKDY!!:)


Každý rok si pořídím, alespoň jedny nové plavky, tento rok padla řada na neonové zelené z F&F, ale musím říct, že trojúhelníkovému střihu už nazpět na chuť nepříjdu, proto mým favoritem jsem plavky bandážové. Bíle jsou z loňského roku z TW a oranžové z H&M.


Moje nejnovější botky jsou ty nalevo z CCC (399 Kč) jsou úžasné. Miluju zlatou barvu, takže se mi líbí ty plíšky navrchu. Jediná jejich nevýhoda je, že při chůzi cinkají:( Ty neonové růžové mám z minulého roku z F&F a na pláž jsou úplně skvělé. Dále jsem si vezla nějaké obyčejné žabky, které jsou tak na jednu sezónu a šup s nimi pryč.


Pokud hledáte nějaké lehké letní kraťasy, navštivte New Yorker. Před prázdninami jsem tam sehnala tyto dvoje skvělé, s leopardím vzorem a kouhoutí stopu. Skvěle se nosí, jsou příjemné, vzdušné a dají se skvěle kombinovat.
Zabaleno toho mám sice víc, ale to by bylo na jeden článek až moc:)) Příště se můžete těžit na mé zážitky z Ibizy a pokud se tam někdo chystáte tak jedině doporučuji:) Pokud si chystáte někam jinam, určitě mi to napiště do komentářů, ať vám můžu závidět:)

Hezké prázdniny. K.

2 komentáře:

  1. Ja len ochkám a achkám aké krásne plavky, sandálky a šortky si si nabalila .)

    OdpovědětVymazat
  2. Pěkné věci! :)) Hlavně ty plavky! :)

    http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)