sobota 26. července 2014

CHANEL Joues Contraste - tvářenka - recenze


Každé cestování sebou nese chvíle čekání na letišti, které si lze zkrátit, jak jinak než nákupy. Práve v duty free obchodech můžete sehnat levně high end kosmetiku, mezi kterou patří právě i Chanel. Tvářenku od této značky jsem měla vyhlídlou opravdu dlouho, ale vysoká cena mě od nákupu odradila. Právě až letos při cestování na Ibizu, jsem ji ulovila na pražském letišti:)


CENA A DOSTUPNOST
Značku Chanel můžete sehnat téměř ve všech českých parfumériích, ale jak jsem již napsala, ceny jsou zde příliš vysoké, takže pokud nevychytáte nějakou slevu, tak si musíte připravit větší obnos:) Co se týče internetového obchodování, ve své nabídce má tyto tvářenky eshop parfums.cz, avšak nabízí pouze omezený výběr odstínů. Ceny se pohybují od 1000-1300 Kč. Já jsem ji sehnala za cenu 869 Kč v Duty free shopu na letišti Václava Havla v Praze a myslím si, že to je adekvátní cena vzhledem k prestiži této značky:)


BALENÍ

Myslím, že každá z nás ví, že Chanel je značka kvality a tomu odpovídá i balení. Musím se ale přiznat, že je naprosto nefotogenické:D:)) Vrchní obal tvoří lesklá elegantní krabička s popisem produktu a uvnitř ní, už můžete nalézt látkové pouzdro a uvnitř samotnou tvářenku, která navíc obsahuje malý štěteček a kvalitní zrcátko. Co se týká štětečku, není to věc kterou bych používala na každodenní aplikaci tvářenky avšak při cestování se použít dá. Je pěkně jemňoučký.


OBSAH

Většina odstínů z této kolekce jsou lesklé, obsahují shimmer nebo jemné třpytky. Já jsem však sáhla po jednom z mála matných odstínů, a to po tmavě růžovém, švestkovém odstínu 88 VIVACITÉ, který je naprosto krásný a skvěle mi sedí. Balení obsahuje 4g tvářenky. Tvářenka je skvěle pigmentovaná, vydrží celý den, ale co ji musím trochu vytknout je to, že práší, a to celkem dost.:(

SHRNUTÍ

Pokud byste se mě zeptali, zda bych si tvářenku koupila znovu, odpovím ano. Bohužel v tomto případě si myslím, že většinu utracených peněz platíme právě za značku a ne za produkt, i když nemůžu říct ani jednu výtku vůči balení, či samotné tvářence (kromě větší prášivosti). Pokud však chcete mít ve sbírce kvalitní tvářenku a není vám líto za ní utratit více peněz, můžo tuto jedině doporučit!:)

Investujete peníze do dražší kosmetiky, nebo jste věrní drogérkovým produktům? Krásný den. K.
8 komentářů:

 1. Vypadá úžasně, uvidíme ji někdy na tobě ? :-))

  OdpovědětVymazat
 2. Zatím jsem si vždy vystačila s kosmetikou z drogerie, ale v posledních měsích mám hrozné nutkání zkusit i něco dražšího.. :) jen chci ale nejdříve vypotřebovat, to co mám.. takže to asi ještě chviličku potrvá:)
  jinak duty free obchody jsou super:) většinou, když nám zbydou nějaké eura z dovolené, tak si můžu něco vybrat.. což je... prostě skvělé, tak uvidím, jak na tom budeme letos :) :D

  OdpovědětVymazat
 3. Pěkný odstín :))

  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. na Chanel tvářenku si brousím zuby už nějaký ten pátek, tak se mi to snad cestou na dovolenou konečně podaří! tahle vypadá moc hezky a palec nahoru za to, že je matná))

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)