čtvrtek 19. června 2014

What´s in my handbag // Co je v mé kabelce TAG

Dnešní článek bude "tagovka", kterou zná jistě každá z vás a každá správná blogerka určitě někdy nechala nahlédnout své čtenářky do obsahu své kabelky. A ani já nebudu vyjímkou. Podnětem pro vytvoření tohoto článku mi byl nedávný nákup nové kabelky. Jak můžete vidět pořídila jsem si nádhernou Jet Set Travel Tote od Michaela Korse, která mi tolik připomíná moji vysněnou Neverfull od LV. Pokud by vás zajímali nějaké bližší informace, kolik stála, kde jsem ji zakoupila, jak jsem spokojená atd. dejte mi vědět do komentářů a já připravím nějaký článek o mé MK mánii:)) A nyní už k obsahu mé kabelky:)

Michael Kors - Jet Set Travel Tote - Medium - Vanilla
Musím říct, že co se týká obsahu kabelky, mám ráda pořádek a nosím opravdu nejnutnější věci. Základem je velká peněženka, do které nacpu všechny zákaznické karty, vizitky a podobně. Bohužel tato současná z Manga už je přeplněná, proto jsem si pořídila "vizitkovník" ve kterém mám kartičky, které už se do peněženky nevešly.

Co mi nikdy, ale opravdu nikdy nesmí chybět, jsou sluneční brýle a to za každého počasí. Mám jich opravdu spousty a někdy nosím i několikatery:D Na fotkách můžete vidět pilotky s modrými sklíčky z Tally Weijl, které jsem si naprosto zamilovala.Vizitkovník (Ebay), Brýle (Tally Weijl) Mobil (HTC)

Asi jako každý u sebe musím mít stále mobilní telefon. V lednu vystřídal mého miláčka Blackberryho nový HTC. Musím říct, že jsem s ním opravdu spokojená, splňuje vše co od telefonu očekávám a myslím, že se z nás brzy staly kamarádi.

Pokud jsem v Brně neobejdu se přes den s antibakteriálním gelem od Balei. Sehnat se dá klasicky v DM a stojí pár korun:)

Co se týče nějaké dekorativní kosmetiky, tak jak vidíte nenosím sebou téměř nic, pouze rtěnku, kterou potřebuji když si chci poopravit rty. Jinak kosmetickou taštičku běžně nenosím, samozřejmě když cestuji, nebo vím, že budu v pohybu celý den, tak to vypadá jinak:)V slunečných dnech mi nesmí chybět nějaká svěží vůně nebo parfém.  V poslední době jsem si oblíbila tělové spreje od Victoria´s Secret, konkrétně nejvíce sladší vůni Secret Craving. Vlastním ještě jeden Pure Seduction, který je ale takový těžší a očekávala jsem že bud elepší, než ve skutečnosti je. Ale snad ho časem také dokáži využít.

V neposlední řadě sebou často nosím svůj Ipad, který je skvělou náhradou, když se nechci mučit s notebookem.
Máte rádi tyto tagovky Co je mé kabelce/ telefonu/ tabletu atd...?:) A co nosíte ve vašich kabelkách vy?:) Těším se na vaše komentáře. K.

7 komentářů:

Děkuji za milý komentář:)