pátek 13. června 2014

Australská BIO kosmetika Zuii ORGANICPřeji všem krásné páteční dopoledne,

dnešní článek bude věnovaný bio kosmetice Zuii ORGANIC, kterou můžete sehnat na eshopu www.biorganica.cz. Díky výzvě na webu Blogerky.cz jsem měla možnost vyzkoušet tuto úžasnou kosmetiku v podobě jednoho mnou vybraného produktu a nyní bych se s vámi chtěla podělit o své dojmy:)

O eshopu a Zuii Organic:
"Projekt Biorganica má za cíl přinášet do ČR a SR čistě přírodní kosmetiku zcela bez syntetických látek. Zaměřuje se na přírodní kosmetiku v co nejvyšší biokvalitě."

"Dekorativní biokosmetika Zuii Organic se vyrábí ručně v Austrálii. Všechny produkty Zuii jsou minimálně z 95 % složené z  květin a jejich výtažků certifikovaných v biokvalitě. Jako další přísady jsou při výrobě Zuii použity ty nejkvalitnější esenciální oleje, vitamíny a minerály. Naprostou samozřejmostí dekorativních výrobků Zuii je, že neobsahují žádné chemické látky z ropy, parabeny, mastek, geneticky modifikované složky ani konzervační látky."


Zuii Organic nabízí širokou škálu různých odstínů a produktů od rtěnek, po make up, oční stíny, či tvářenky. A já jsem si vybrala právě poslední zmíněný produkt a to tvářenku Flora Blush v odstínu Melon. Jeden z důvod byl, že je často americkými blogerkami přirovnávána k legendární tvařence od NARS Orgasm.

Tvářenka Flora Blush

Odstín: Melon
Cena: 630 Kč
Hmotnost: 3 g

Jedná se o pěstící pudrovou tvářenku skládající se z organických složek, jako je růže damašská, jasmín, heřmánek atd. Kromě tohoto přírodního složení mě nejvíc zaujal odstín. Vždy jsem vyhledávala spíše matné tvářenky, jelikož jsem byla přesvědčená, že mi lesklé slušet nebudou. ale opak je pravdou.


Tato tvářenka v odstínu Melon má nádhernou přirozenou barvu se zlatým shimmerem, který na sluníčku vypadá opravdu neskutečně nádherně. Myslím, že z toho musí být nadšený úplně každý. Navíc díky této vlastnosti plní částečně i funkci rozjasňovače, což je na léto úplně ideální.

Co se týče balení, tvářenku jsem obdržela v papírové krabičce, která naprosto evokojue bio složení a k tomuto produktu se hodí. Samotná tvářenka má šroubovací zavírání, které vypadá kvalitně a zatím drží:)

Samotná tvářenka se skvěle nanáší, pigmentace je ideální, tak akorát, žádná divočina jako Sleek tvářenky, ale ani žádná nízká kvalita jako např. u Essence. Na tváři vydrží celý den. Jediné co bych možná trošku vytkla je, že celkem hodně práší a tudíž i rychleji ubývá.

I když tato tvářenka patří do dražší kategorie, rozhodně ji doporučuji a to hlavně díky odstínu, protože je prostě jedinečný a žádný podobný běžně v drogerii neseženete. Já jsem opravdu nadšená a až ji jednou spotřebuji stoprocentně si ji zakoupím znovu. A co vy? Máte zkušenosti s touto značkou? Preferujete bio kosmetiku nebo to neřešíte?

Přeji krásný víkend. Vaše K.

www.bioarganica.cz


Eshop nabízíte také pečující kosmetiku InlightOdstín Melon se velmi podobá odstínu Orgams od NARS

1 komentář:

  1. O ZUII jsem si teď objednala vzorek make-upu a podkladové báze. Jsem na obojí velice zvědavá a pokud to dopadne pozitivně, určitě napíši na blog recenzi.
    Co se týče kosmetiky Inlight, tak tu už několik měsíců používám a nemohu si jí vynachválit. :-)

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)