úterý 25. března 2014

Porovnání RIMMEL Scandaleyes Retro Glam & Lycra Flex

Hezký začátek týdne.

Musím se přiznat, že jsem takový řasenkový chameleon, snad nikdy jsem si nekoupila žádnou dvakrát, ač by byla sebelepší. Jednu výhodu to však má, a to že už jsem jich vyzkoušela za život celkem dost a vím, co od správné řasenky očekávat.
Dnes mám pro vás srovnání dvou Rimmelek a to Lycra Flex a Retro Glam. Obě jsem kupovala v jeden den, tudíž je obě používám stejnou dobu. Řasenky jsem myslim koupila ve slevě a jedna mě stála 199 Kč.

Před tím než se pustim do recenze bych chtěla zmínit, že mám ráda velké kartáčky a asi jako jedna z mála dávám přednost umělým. Nejraději mám značku Maybelline a málokdy si koupim řasenku od jiné značky, ale dnešní článek je vyjimka se kterou bych se s vámi chtěla podělit.

LYCRA FLEX

- Asi netrafičně začnu mìnusy.
1. Je moc "mokrá" a s tím souvisí i to, źe se obtiskàvá a pomalu usychá.
2. Dělá žmolky, bohužel:(
3. Hrdlo není dostatečně úzké, proto na kartáček naberete příliš mnoho produktu
4. Špatné líčení dolních řas.

+ Jako výhody bych zmínila hlavně balení, které je jakoby docvakávací, ale to mají obě dvě řasenky, takže ani jedna nemá v tomto navrh. Musím přiznat, že řasenka řasy krásně natočí, zhustí a prodlouží. Co víc si přát:)) ale bohužel během dne se trošku drolí. Co je super, je i velký kartáček, takže líčení je raz dva hotové.

RETRO GLAM

-+ Jak plus beru opět kartáček, který je takového obloukovytého tvaru, líčí se s ním krásně spodní řasy a lze s ním i bez problémů zajet do koutku oka. Tato řasenka je "sušší" a co se týče intenzity barvy na řasách, tak za Lycra flex trochu pokulhává. Co se týče výdrž, tak ta je úplně v pořádku a neměla jsem u ní problém s drolením.

Shrnutí:
Myslím si, že u řasenky je důlěžité to, jak pomůže vašim očím a líčení dodat šmrnc, proto v tomto případě bych volila i přes spoustu nedostatků Lycra Flex. Retro glam bych volila spíše na denní líčení, jelikož mi příjde taková jemnější. Samozřejmě je to jen můj názor a vy se s ním nemusíte shodovat, proto budu moc ráda když mi dáte vědět, zda máte zkušenosti s těmito dvěma Rimmelkami?:) Jaká je vaše nejoblíbenější řasenka?

Přeji krásný zbytek dne. K.
Retro glam

Lycra Flex


2 komentáře:

  1. Kartáčkem se mi více líbí ta zelená :)

    OdpovědětVymazat
  2. Skúšala som obe a keby som si z nich mala vybrať jednu tak by to bola Lycra Flex, pretože som po nej mala krásne ľahké riasy, takže produkt za mňa splnil čo sľúbil. Inak som si tieto druhy riaseniek zamilovala natoľko, že si už iné ani nekupujem, stále volím iný variant, aktuálne mám nejaký Alert neviem čo a je tiež skvelá. Vyhovuje mi tak kefka, ktorá je veľká, hustá a dokáže riasam dodať poriadny objem, naviac keď si občas riasy pred aplikáciou riasenky poprášim púdrom tak je objem ešte lepší. Maybelline sú slávne, no ja som ich nejako nikdy neskúšala, pripadajú mi drahé.
    Bianka

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)