středa 19. února 2014

Shirtinator - vlastní tričko podle vkusu

Přeji vem krásný den.
Dnešní článek bude o stránce Shirtinator, což je eshop, na kterém si můžete vytvořit tričko s originálním vlastním potiskem, jenž si můžete samy vytvořit a nebo použít nějaký z předvolených motivů. Myslím, že originální tričko může být nejen skvělým dárkem, který potěší, ale také vy v něm můžete být jedinečné.

Já jsem si na stránce objednala bílé s nápisem "Be calm and buy shoes" a až příjde určitě vám jej na fotím.
Pokud i vy uvažujete nad nákupem z této stránky, rozhodla jsem se vám poskytnout mé zkušenosti s eshopem.

www.shirtinator.cz
O Shirtinator
"Společnost Shirtinator nabízí svým zákazníkům možnost vyrobit si originální tričko s potiskem podle vlastní fantazie prostřednictvím internetu. Specializací firmy je individuální potisk triček, mikin a dalšího doplňkového textilu, stejně jako potisk dárkových předmětů."

Samotné vytvoření trička je velmi jednoduché a zvládne ho opravdu každý. Stránky jsou přehledně rozděleny do kategorií, takže se nemusíte trápit se zdlouhavým vyhledáváním toho, co potřebujete. Pokud byste však s vytvořením měli nějaké problémy, na eshopu najdete podrobný návod , který vám jistě pomůže.

Tričko si můžete vybrat jak dámského, tak pánského stříhu, s dlouhým, či krátkým rukávem a samozřejmě si můžete vybrat ze široké škály barev, velikostí a materiálů. Na tričko si můžete nechat natisknout text, fotku nebo vlastní motiv. Pokud vám však chybí nápad, lze vybírat z předvolených motivů, které jsou opět přehledně rozděleny do oblastí např. FB ikony, Hlášky, Ikony, Láska, Narozeniny, Hallloween atd...I u potisku si můžete vybrat libovolnou barvu a velikost.

Samotná objednávka už je jen maličkost a poté se stačí už jen těšit na to, až vám tričko doručí. Cena je u každého trička jiná, záleží jaké parametry a náročnost potisku zvolíte, ale v průměru se pohybuje okolo 300-500 Kč. Eshop navíc nabízí poštovné nad 800 Kč zdarma, takže když se domluvíte třeba s kamarádkou, můžete ušetřit:)

Doba dodání při platbě předem se pohybuje okolo 5 pracovních dnů, a vyýhodou je, že můžete objednávat i ze Slovenska.

www.shirtinator.cz

To je pro dnešek vše a já budu moc ráda, když mi do komentářů napíšete jestli máte s touto stránkou nějaké zkušenosti, případně jestli vás zaujala.:)

Krásny den. K.

2 komentáře:

  1. Určo je to skvělej nápad, vypadá to skvěle. :)

    OdpovědětVymazat
  2. Bomba! Tak už vím, čím si teď našlapu šatník! skvělej tip! ;)
    http://something-times.blogspot.cz/

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)