úterý 4. února 2014

Novinky Real Techniques 2014

Pokud jste věrným fanouškem štětců Real Techniques jistě víte, že začátek roku 2014 se nese ve znamení novinek. Sortiment byl rozšířen o 4 nové druhy štětců a to zatažitelné Retractable Kabuki Brush, Retractable Bronzer Brush, Retractable Lip Brush a Silicone Liner Brush.

Všechny štětce jsou speciální svým designem a zpracováním. Díky ochrannému obalu je můžete vzít naprosto kamkoliv. Vlastnosti štětin a jejich vysoká kvalita však zůstala zachována. Štětce jsou ultra plyšové, vyrobené z taklonových štětin a ručně stříhané. Hliníkové rukojeti jsou lehké, snadno držitelné a používatelné.

Nová kolekce je také speciální tím, že byla vytvořena nejen Sam, ale i její sestrou Nic Chapman. Nově můžete na všech obalech štětců vidět fotografii této slavné dvojice.

Všechny novinky zakoupíte na českém eshopu http://paradise-of-beauty.cz/
Musím říci, že když jsem poprvé štětce viděla na amerických stránkách, připomínalo mi to jak hračku z hračkářství. Opak je však pravdou. Musím ocenit design, který je opravdu praktický, štětce se při cestování nezničí, jsou chráněné a navíc vám nezamažou kabelku, či kosmetickou taštičku.

Retractable Kabuki Brush

Tento zatažitelný kabuki brush nahradil malý rozkládací kabuki, který již brzy zmizí z prodeje. Jedná se o štětec na konturování, který můžete použít jak na nanášení tvářenky, tak bronzeru, či rozjasňovače.

Retractable Bronzer Brush

Je podobný štětci Stippling brush, jelikož se skládá také ze dvou druhů štětin a to kratších a delších. Čím se však liší je velikost. Bronzer brush je objemnější a hutnější, tudíž je skvělý na nanášení pudrových přípravků, včetně tvářenek a bronzerů.

Retractable Lip Brush

Tento druh štětce doposud u naší značky Real Techniques chyběl. Jedná se o zatažitelný štětec na rtěnku, díky kterému dosáhnete skvělého a přesného vykreslení rtů.

Silicone Liner Brush

Silikonový štětec na linky nahradí syntetický štětec na linky Díky silikonové struktuře štětec neabsorbuje žádný produkt a slouží k precizní aplikaci očních linek.

Retractable Kabuki Brush
Retractable Bronzer Brush

Retractable Lip Brush
Silicone Liner Brush
 
Jaká novinka vás nejvíce zaujala a který štětec byste chtěli vyzkoušet?:)

K.

6 komentářů:

 1. Tak z těchto by mě lákal ten na linky :) Ale zatím na něj nemám :/

  OdpovědětVymazat
 2. Všechny vypadají naprosto skvěle ::)

  OdpovědětVymazat
 3. Mně by se moc líbil ten kabuki :).

  OdpovědětVymazat
 4. ahoj, nominovala jsem tě na tag - http://j-w-bellezza.blogspot.cz/2014/02/druhy-tag.html

  OdpovědětVymazat
 5. Všechny ty štětečky vypadají moc dobře :-) Doma už mám svoji sbírku, která mě nikdy nesklamala, ale třeba je někdy budu moci zkusit!!


  poli-sirotina.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)