sobota 28. prosince 2013

Co jsem dostala k Vánocům 2013?

Přeji vám všem hezké sobotní odpoledne. Dnešní článek bude věnovaný dárkům, které jsem dostala tento rok pod stromeček. Vybrala jsem věci, které by vás mohly zajímat a které se na blog hodí:)) Tradiční ponožkové dárky jsem vynechala:) Dnes to bude spíše o fotkách než o textu, a budu moc ráda když mi i vy napíšete co jste dostali a z čeho máte největší radost:)

Myslím, že většina fotek nepotřebuje komentář. Mým hlavním dárkem byl nový telefon (HTC Desire 601), který jsem si vybrala předem, nestál zrovna málo, proto ostatní dárky jsou už jen takové maličkosti a jedná se převážně o oblečení. Velkou radost jsem měla z legín se zipy z Bershy, také z kabelky H&M od mého přítele, ze sportovních triček (haha asi opravdu budu muset začít něco dělat:)) a samozřejmě z dárků od mojí kamarádky, s kterou jsme předčasně slavili Vánoce společně s našimi polovičkami u výborné večeře. Proplétaný náhrdelník (podobný seženete např. ve Stradivarius) a polštářek s motivem Paříže jsem dostala od své kamarádky:)

 


To je pro dnešek vše, v pondělí mě čeká zkouška, proto se musím jit ponořit do učení:( Mějte se krásně a užívejte poslední dny roku 2013. K.

4 komentáře:

Děkuji za milý komentář:)