pátek 11. října 2013

Instagram picks♥ 1

Dnešním dnem začínám rubriku Instagram picks, ve které vám jednou za čas ukáži fotky, které přidávám na instagram, pro ty co mě nesledují nebo pro ty, kteří nemají na Instagramu účet. Na Instagramu většinou používám nějaké filtry, což fotky hodně znehodnotí, ale bohužel to už je úděl:)

Sledovat mě můžete ZDE


Tyto fotky jsou trochu přerůžovělé, to jste jistě poznali:)) Neříkám, že tuto barvu zbožňuji, ale občas si něco v tomto odstínu pořídím. Jako poslední to byl nové pouzdro na můj Ipad. V souvislosti s tím, mě napadlo jestli by vás nezajímal článek o tom, co mám ve svém Ipadu:) Na fotce můžete vidět taky mého Blackberráčka, kterého už mám celkem dlouho a v nejbližší době ho hodlám vyměnit, buď za Iphone nebo HTC:) Dále jsem si pořídila také nové duo od Loreal, které všichni tak chvalíte. Jedná se o čistící gel a pleťovou vodu. Na oba produkty jsem moc zvědavá a určitě vám v nejbližší době podám podrobnější info.

Na fotkách můžete vidět také nový Cosmopolitan, který jsem si koupila minulý týden, aby mi krátil cestu ve vlaku a také leskortěnku od Rimmelu Apocalips. Nesmím zapomenout v mém růžovém článku zmínit moje sva oblíbené laky a to od BeautyUK a pískový od Gabrielly Salvete.

To je pro dnešek vše, pokud máte nějaké tipy na nějaké zajímavé Instagramové profily, třeba i zahraniční, určitě mi je napiště do komentářů♥
Pěkný večer. K. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milý komentář:)