úterý 1. října 2013

Blogerka roku ...

Ahoj,
všechny vás zdravím. Tento článek bude jen takový rychlý, informativní, tak trochu zmatený a děkovací:) Minulý týden mi začala škola, v Brně trávím čas pouze do středy, protože jsem snažila nahemžit rozvrh do tří dnů, což se mi povedlo. Původně jsem to chtěla udělat z toho důvodu, že jsem si chtěla najít brigádu, ale bohužel v dnešní době je to těžké i ve velkých městech. Proto zůstávám u svých zajetých činností a to je eshop a články pro weby. Nevím jestli znáte stránky zoot.cz, probíhala na nich soutěž o hledání Fashion Ladies, nedávno proběhlo vyhlášení a všechny zúčastněné dívky se mají dostavit na školení do Prahy, a i já jsem dostala pozvánku.

Když jsem dnes přišla domů a otevřela blog, všimla jsem si, že návštěvníce ke mě přicházejí ze stránek blogerkaroku.cz. Věděla jsem, že tato soutěž probíhá, avšak jsem ji nevěnovala žádnou pozornost, protože jsem věděla, že mezi ostatními beauty blogerkami nemám sebemenší šanci. Někdo z vás si to ale nemyslel a do této soutěže mě nominoval. Moc mě to potěšilo a vážim si toho, že alespoň jednomu člověku se můj blog líbí a  nominoval mě do této soutěže. Budu moc ráda kdyby se ta dotyčná/ý do komentářů přihlásila, když bude chtít, abych věděla komu konkrétně mám děkovat:*:)

Pokud byste mě chtěli podpořit můžete pro mě hlasovat na stránkách blogerkaroku.cz v kategorii beauty pod názvem Be Impressive (klikněte na obrázek a budete přesměrováni). Navíc z těh co budou hlasovat ( pro kohokokoliv) bude vybráno 10, kteří se budou moci zúčastnit finálového večera v nádherném hotelu Yasmin v Praze. Tak kdo myslíte, že se dostane do TOP 10?:)


Tady už je jen pár takových "random fotek" z léta:) Ano strašně ráda si fotím ruce:)) Mějte se krásně, předem děkuji za všechny hlasy a budu se těšit u dalšího článku:)
K.5 komentářů:

  1. Náhrdelník je dokonalý, obzvlášť na té opálené pokožce :)!
    Jinak si myslím, že v top 10 bude Péťa Lovely Hair, té tu výhru strašně moc přeju :), pak Mia, Ceady, Lili a dál nějak nevím :D.

    OdpovědětVymazat
  2. Jeee super lak na nehty:)) jaká to je značka?:) a ten náhdrelník je taky skvělej:))

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)