pátek 27. září 2013

TAG - This or That?

V dnešním článků se s vámi podělím o jeden z hodně rozšířených tagů, který já osobně mám moc ráda a když ho u nějaké blogerky vidím, ihned ho čtu:) Doufám, že se vám bude líbit a může v něm pokračovat kdokoliv z vás a pokud jste tento Tag už dělali, určitě mi hoďte odkaz do komentářů. A teď jdeme na to:)Bronzer nebo tvářenka?
Určitě bronzer! Mám ráda opálenou pleť a s bronzerem můžete takového lehkého zabarvení dosáhnout. Můj obličej je kulatý, takže optické zúžení obličeje se mi hodí. Bronzer používám každý den, stejně jako tvářenku, avšak bez tvářenky bych se obešla.

Lesk na rty nebo rtěnka?
Několikrát jsem psala, že mé rty jdou hodně úzké proto si nemůžu dovolit příliš tmavé a výrazné rtěnky. Nejraději nosím rtěnky v odstínech nude, nebo světle růžové. Lesky na rty jsou v minulosti používala hojně, avšak v současné době od nich spíše opouštím.

Linky nebo řasenka?
Oba produkty tvoří dvojici bez které nevyjdu z domu. Linky ať už tužkou, fixem, tekuté nebo gelové jsou součásti mojí každodeníí make up rutiny, takže pokud bych měla volit mezi touto dvojicí, volím linky. Řasy mám od přírody hodně dlouhé a husté, takže řasenka je pro ně pouze takový bonus.:)

Make up nebo korektor?
Určitě make up. Sjednotí pleť a dokáže částečně zakrýt pupínky i kruhy pod očima. I když nedojde k tak preciznímu zamaskování jako s korektorem, make up v tomto "duelu" u mě vítezí.

Neutrální líčení nebo barevné?
Stoprocentně neutrální. Nejraději mám odstíny hnědé, nude, černé, stříbrné a bílé. Jen málokdy zvolím barevné líčení, protože si nemyslím, že by mi nějak zvlášť slušelo.

Stíny nebo pigmenty?
Vlastním oboje, ale více používám stíny. Pigmenty jsou velmi nepraktické, špatně se s nimi pracuje a používám je pouze tehdy pokud mám na líčení více času. Stíny preferuji v paletkách, musím se přiznat, že monostínů u mně příliš nenajdete.

Štětce nebo houbičky?
Houbičky jsem zatím nezkoušela, proto u mě štětce, a to především na make up a konturování.

OPI nebo China Glaze?
Ani jedno. Nejsem příznivcem drahých laků na nehty. Dříve jsem měla desítky laků, které stejně za nedlouho vyschly, dnes upřednostňuji pár neutrálních barev + nějaké výstřednější, avšak zůstávám věrná drogérkovým značkám, jako je Gabriella Salvete, NYC, Beauty UK nebo Maybelline.

Přirozené nebo umělé nehty?
Dříve jsem nosila gelové, takže nejsem jejich odpůrkyní, líbí se mi však pouze jednoduché designy, jako francouzská manikúra bez jakéhokoliv zdobení. Už více jak dva roky mám nehty přirozené a snažím se je mít stále upravené.

Zářivé nebo tmavé laky?
Zářivé i nude ostíny

Parfém nebo tělový sprej?
Určitě parfém, tělové spreje téměř nepoužívám, pouze a jen minimálně v létě.

Tělové máslo nebo mléko
Obojí. U mléka mám ráda, že se lépe roztírá a je to rychlejší než u másel. Paradoxně nejvíc používám másla, hlavně vanilkové ze Sephory a Nevo.

Sprchový gel nebo mýdlo?
Sprchový gel!


Lush nebo jiné značky?
Lush. I když nejsem z Prahy a nemám Lush po ruce, pokaždé když vyrazím do Palladia, zavítám i do Lush, miluju tu vůni toho obchůdku.

Krátky nebo dlouhý rukáv?
Krátký u triček, dlouhý u svetrů. Logické:))

Šaty nebo sukně?
Rozhodně šaty, je to nejpočetnější druh oblečení v mém šatníku a jsem za ně schopná utrácet nemalé částky:)

Pruhy nebo kostky?
Ani jedno

Žabky nebo sandály?
Sandály, žabky pouze na pláž.

Šátky nebo klobouky?
Stopro šátky, nemám žádný klobou, čepici ani kšiltovky
Hnědé, dlouhé, rovné:)

Lodičky nebo balerínky?
Baleríny na běžné nošení, lodičky na plesy

Náramky nebo náhrdelníky?
Náhrdelníky. Náramků mám spousty, ale kromě hodinek, nevydržím mít na ruce nic.7

Rovné nebo vlnité vlasy?
Pokud si vlasy nijak neupravuji mám je lehce vlnité, upřednostňuji však rovné, takže žehlím žehlím:)

Drdol nebo culík?
Rozhodně culík, nesnáším drdoly!

Krátké nebo dlouhé?
Dlouhééééé

Světlé nebo tmavé?
Tmavé

Patka nebo ofina?
Ofina bývávala, nyní ji nechávám dorůstat.

Déšť nebo sluníčko?
Sluníčko

Zima nebo léto?
Léto

Čokoláda nebo vanilka?
Vanilka! Nemám ráda čokoládovou zmrzlinu, ani čokoládovou kosmetiku!:)


2 komentáře:

Děkuji za milý komentář:)