středa 4. září 2013

Jaké plavky nesmí uniknout vaší pozornosti?

I když jsou prázdniny za námi, nikde není psáno, že léto končí. Cestování do zahraničí v září není nic neobvyklého a možná některá z vás má takové plány i tento rok. V tomto článku bych se s vámi chtěla podělit, jaké plavky a plážové doplňky mě zaujaly a doufám, že vám třeba tento post poslouží jako opožděná inspirace pro následující dny.

Jak už jsem několikrát psala, nejraději mám plavky bandážové. Jsou nejpraktičtější při opalování, nemusíte mít strach z neopálených "trojúhelníků". Jsou pohodlné, avšak vyhovovat budou spíše těm z vás, které mají menší prsa a štíhlejší postavu. Na eshopu moje-pradlo.cz mě zaujalo několik modelů plavek různých druhů a i pár plážových doplňků, a nyní bych se s vámi o ně chtěla podělit.

První z nich jsou růžové proužkaté plavky značky Jolidon. Zavazují se za krkem a zapínají na zádech. Kalhotky mají klasické na šněrování na bocích. Navíc je na ně nyní 20% sleva, takže se dají sehnat za super cenu.

I když zvířecí vzory zažívaly svůj boom v předchozích letech, já jim i nadále fandím, ať už na doplňcích, oblečení, kabelkách či plavkách. Zebrované plavky Lorin mě zaujlay na první pohled, zakoupit je můžete ZDE.  Plavky jsou dvoudílné, mají příjemný střih a lehce vycpaný horní díl s vystuženými košíčky a kosticemi. Mají nastavitelná ramínka, která lze i odepnout, čímž předejdete již zmiňovanému problému neopálených bílých míst.


Monokiny z eshopu moje-pradlo.cz
I když sama takové plavky nevlastním na ostatních se mi velmi líbí. O co jde? O slavné monokiny. Jednodílné plavky jsou samy o sobě nudné, ničím nezajímavé a nepraktické. Monokiny jsou tvořeny z jednoho kusu látky s vykrojením na bočních stranách a to je právě činí neobyčejnými. Pro ty z vás, které chtějí být odvážnější a chtějí zdůraznit své křivky budou monokini to pravé ořechové. Plavky opticky prodlužují nohy, zvýrazňují poprsí a zkrášlují postavu.  Vlevo na fotografie vidíte bílé monokiny, se zdobením uprostřed, které mě velmi uchvátily. S těmito plavkami budete ozdobou každé pláže. I když je to dražší záležitost, investovat do tohoto modelu se vyplatí. Zakoupit je můžete ZDE.

Plavky samy o sobě na pláž nestačí a pokaždé když cestuji k moři pořizuji si nějakou lehkou tuniku, kterou přes sebe přehodíte při cestě od hotelu. Zalíbila se mi tato ZDE značky Litex, má zajímavý vzor, dostatečnou délku a zajímavou cenu.

To je vše z dnešního plavkové speciálu a já se ptám: Chystáte se na pozdní dovolenou? Jaký typ plavek máte nejraději? Mějte hezký den.
K.


Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milý komentář:)