středa 4. září 2013

Holiday♥


Všem, kteří 2.září usedli do lavic, přeji hezký start do nového školního roku. Ostatním vysokoškolákům, přeji krásné poslední dny volna, než i nám začne další studování. Já nastupuji 23. září a vůbec netuším jak strávím začátek září v tomhle všelijakém počasí. Jediné co vím, že tuto sobotu, podle plánovaného počasí doufejme slunečnou, vyplním oslavou svých 21. narozenin. Ale teď už k dnešnímu článku.

Pokud čtete můj blog jistě víte, že jsem minulý týden byla v Chorvatsku. Tento rok jsme na dovolené příliš nefotili, spíše si jen užívali sluníčka a výletů. Cestovali jsme autem a 7 dní jsme trávili v Nemiře, což je asi 3 km od Omiše. Jelikož nás tento rok častos zlobilo počasí, občas jsme vyjeli na výlet právě do Omiše nebo do Splitu. Z dovolené mám pro vás připravené dva články, jeden tento s pár fotkami, a druhý nakupovací ze Splitu, který zveřejním během tohoto týdne.

Ubytováni jsme byli v apartmánu s krásným výhledem na moře, i když od pláže nás dělilo přes 100 schodů:D Dovolenou jsme si užili a já už se těším na příští rok:)

Jak jste si užili vy letošní prázdniny?:) K.S čumáčkem v autě:)
Split


Omiš

4 komentáře:

 1. Také jsem letos byla v Chorvatsku, krásné fotky :)

  OdpovědětVymazat
 2. juu, tak to ti taky závidím - krásné brýlky :-)

  OdpovědětVymazat
 3. super fotky, len skoda, ze je ich tak malo :(

  Inak pozyvam na giveaway o BIELENDA BALICEK, tu:http://biancaprincipessa.blogspot.sk/2013/09/bielenda-super-mega-giveaway.html

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)