čtvrtek 22. srpna 2013

Good bye♥

Všechny vás zdravím a přeji hezký podvečer.
Dnešní článek bude hodně hodně rychlý, protože za necelou hodinku odjíždím na dovolenou do Chorvatska. Přináším vám několik fotek z balení, takže to berte jako článek typu: "Co si balím sebou na dovolenou" i když tady bude chybět to podstatné, a to maxi taška plná oblečení:D

Cestujeme autem, takže nebude problém si kdykoliv vyndat cokoliv cestovní tašky, a v kabelce vezu opravdu jen to nejpodstatnější a to: peněženku, doklady, pití, Ipad, brýle a foťák. Takové věci chci mít stále u sebe. Jak vydíte na fotce, notebook sebou neberu, ale budu s vámi stále ve spojení díky Ipadu, takže možná můžete čekat ještě nějaký pozdrav z dovolené, nebo fotky na Instagramu. Pokud by vás zajímalo, kde všude už jsem byla na dovolené, můžete si přečíst můj starší cestovací článek //ZDE//

 Další fotky už jsoujen takové random. Beru si sebou dvě kosmetické taštičky, v jedné mám krémy, vlasovou péči, odličovací ubrousky atd. Vezu pouze jeden opalovací krém, nikdy jsem neměla problém s tím, že bych se spálila, tudíž mi jeden bohatě postačí. V druhé menší taštičce mám kosmetiku, není ji mnoho, protože u moře nemám potřebu se příliš líčit. A v pouzdru na štětce od Real Techniques mám pouze základní štětce a to na tvvářenku, make up, linky a pudr.

Na horní fotce můžete vidět rozjasňovač od Essence, který jsem ulovila za 29 Kč v Rossmannu. Myslím, že na opálené pleti bude krásně vynikat stejně tak, jako bronzující pudr od Fleur de Santé. Na nehty jsem zvolila lak od GS, protože je jistota, že ho nebudu muset každý den přelakovávat.

Na závěr mi do komentářů napiště na jaké dovolené jste letos byly vy, nebo kam se teprve chystáte, a bez jakých věcí nemůžete cestovat.:)


Teď už popadnu těch svých pár tašek a vyrážím na dlouhou cestu za sluníčkem, mořem a odpočinkem. Užijte si zbytek dne a dalších pár dní, a příští sobotu mě čekejte zpátky:)

1 komentář:

  1. Taky bych jela a hned, stačily by mi plavky :D. Užij si to tam :)!

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)