pondělí 8. července 2013

Essence - rozjašnující perly

Ahoj všem,
Dnes jsem po dlouhé době zabloudila do našeho Rossmannu a byla jsem velmi překvapená, když jsem ve stojanu Essence uviděla limitovanou kolekci Me & My Ice cream. Musím řict, že limitky od Essence mě většinou nechávají chladnou, ale tato se mi líbila natolik, že jsem si koupila rozjasňující perly. Hodně se mi také líbili zapečené oční stíny, které mají krásnou texturu a odstíny. V kolekci můžete také nalézt 4 odstíny laků na nehty z nichž se mi nejvíce líbil meruňkový odstín, dále krémové tvářenky, samolepky na nehty a balzámy na rty. Cena všech produktů nepřesahuje cenu sto korun.

Co mě nejvíce zaujalo je design, který je roztomilý, dívčí a nese se v duchu pastelových barev. Ale teďˇ už k samotným perlám. Koupila jsem je za 99 Kč, anglický název zní Shimmer pearls. Musím říct, že v tomto připadě jsem se nechala zlákat vzhledem a funkčnost této věcičky je témeř nulová. Správný rozjasňovač by měl projasnit tvář a společně s ostatními konturovacími pomůckami vymodelovat obličej. V tomto případě se neděje ani jedno. Pokud nanesete perly na ruku nějaký třpyt vydět lze, na obličeji však není vidět vůbec nic. Navíc výdrž je také hrozná. Ani na té ruce to nevydrži vice jak pět minut.

Kuličky jsou velmi křehké, hodně měkké a drolivé, což zaručuje že jejich životnost zřejmě nebude moc dlouhá. Na závěr tedy musím řict, že tento produkt je pro mě zklamáním, sice mám doma hrzké kuličky, ale na nic:))

Co vy? Vlastníte něco z této kolekce? Jste spokojené?

Přeji hezký zbytek dne:) K.5 komentářů:

 1. i mně se tato kolekce moc líbila, ale moc jsem nepočítala s tím, že bych si z ní něco stihla koupit, protože jsem celý minulý týden byla mimo ČR a počítala jsem s tím, že bude limitka hnedka pryč.. a ejhle, dneska v Rossmannu byl stojan skoro plný.. tak jsem si ty perličky teda vzala a ted nevím, jestli nemám litovat.. zatím jsem je zkoušela jen na ruce a celkem ce mi líbily.. ale no.. uvidím. chtěla jsem si vzít ještě stíny, ale nakonec jsem je tam nechala.

  OdpovědětVymazat
 2. Z této kolekce nic nemám ale ten pudr si možná pořídím teď mi právě došel :)

  OdpovědětVymazat
 3. já se na limitku koukala v práci na internetu a pak i v Rossu, ale měla jsem jiné must buy produktíky, tak příště, ale je fakt super ;-) těším se na další limitku, která má dojít, bude bomba !

  OdpovědětVymazat
 4. Jsem hrozně moc ráda, že jsem je nakonec nekoupila. Já jsem si odnesla právě meruńkový lak a perličky a jako katastrofa... pěkně to vypadá, ale je to na nic... foto mám na blogu, kdyby ses chtěla mrknout... :)

  Jane´s colours

  OdpovědětVymazat
 5. Ty perličky jsem si musela koupit a jsou v pohodě! :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)