pondělí 24. června 2013

Blogy moderátorek FashionTV

Musím se přiznat, že sleduji pouze pár blogů a z toho jen minimum českých. Na youtube odebírám pouze pár českých blogerek, protože jen málokdo se mi trefí svými videi do noty. Nevím zda sledujete FashionTV a znáte jejich moderátorky, mezi které patří například Jana Mutňanská, Hana Svobodová a nyní i vítězka Face of Fashion Tv II Kateřina Částková. Tento článek bych chtěla věnovat, ale dvou moderátorkám, modelkám a také blogerkám Soně Skoncové a Márie Zelinové.

Na jejich blogy jsem narazila už dávno a musím se přiznat, že mě je velmi baví číst, baví mě reporty z jejich práce, u Soni posty z LA, články o módě a různých eventech. Pokud tyto blogy znáte, klidně tento článek přeskočte, pokud ne, určitě navštivte.

SOŇA SKONCOVÁ - One of a kind
Soni blog sleduji více než rok. Je také jednou z moderátorek FashionTV i když spoustu času tráví pracovně v LA jako modelka. Její móda je mi velmi blízká a zbožňuji její outfity, které jsou pestré, originální a každý den jiné. Dokonce má i svou vlastní kolekce oblečení pod značkou Sugarbird. Vidět ji můžete také jako moderátorku ve slovenském Topstaru. Minulý rok se také prošla po červeném koberci na Oscarech. Na jejím blogu najdete spousty fotek jejich outfitů, nějaké informace ze soukromí, různé soutěže a inspirující články. Jako správná blogerka natočila také pár videí a jedno z nich(kosmetické) příkládám o něco níže.MÁRIA ZELINOVÁ - www.mariazelinova.com
Mája je strašně krásná, charismatická blondýnka, na jejíchž fotky se nemůžu vynadívat a myslím, že vás určitě zaujme na první pohled jako mě. Nejnověji na jejím blogu najdete report z Mauriciu, kde natáčela pro FashionTV, dále zde sdílí fotky z přehlídek, photoshooty a mnoho dalšího.

Sledujete i vy nějaké blogy slavných osobností, znáte tyto dva, které jsem zmínila? Dejte mi vědět a užíjte si začátek nového týdne. K.
Zdroj fotografii: sonaskoncova.com, mariazelinova.com

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milý komentář:)