pátek 10. května 2013

Fashion TAG

Ahoj všichni,
dnešní článek bude věnovaný TAGu, naposledy byl kosmetický a nyní bude o módě, o mém stylu, co ráda nosím a tak dále. Převzala jsem ho od jedné Američanky, přeložila, pokračovat může kdokoliv z Vás a doufám, že se Vám bude líbit:) Kdo tenhle Tag také zveřejní nebo zveřejnil na svém blogu, tak dejte odkaz, ráda si ho přečtu:) Užíjte si zbytek pátečního večera, Vaše K.

1. Jak bys popsala svůj styl?
Svůj styl bych popsala jako jednoduchý, pohodlný, někdy elgantní jindy sportovní. Většinou dávám důraz na to, aby vše k sobě ladilo. Nemůžu říct, že bych měla nějaký specifický styl, koupím si to, co se mi líbí, a to pak také nosím. Nechávám se hodně inspirovat, občas podléhám trendům, proto by můj styl šel také označit jako hodně proměnlivý:) Nemám ráda červenou, miluju šaty, sáčka, trenchcoaty a výrazné doplňky.

2. Co tvoří základ tvého šatníku?
Určite skiiny jeans, volné topy, kožené bundičky a spodní prádlo:))

3. Co je nejdražší věcí ve tvém šatníku?
Nejsem člověk, který by za jednu věc oblečení dal víc jak 2 tisíce. Je mi prostě líto vyhodit tolik peněz jen tak oknem, a radši je využiji jiným způsobem. Věci do kterých jsem ochotna investovat více než obvykle, jsou šaty. Vyžívám se v jejich vybírání a nošení. Nejdražší co jsem si za poslední rok koupila byly značky Lipsy London a stály v přepočtu asi 1500 Kč.


4. Jakou věc by sis přála pořídit?
Většinou když si něco přeji, tak si to také pořídím, pokud je to v mých možnostech. Ale samozřejmě snem většiny z nás jsou boty s červenou podrážkou, klasická Chanelka v jedné ruce a LV kabelka v druhé ruce:) Tak doufám, že jednou:))

5. Jaký je tvůj nejoblíbenenější fashion designér?
Nejsem ten typ, který by byl módou příliš posedlý. Ráda ji sleduji, obdivuji na ostatních, ale sama se držím té své klasiky. Mám ráda ty trendy, které jsou nadčasové a hned neomrzí. Nejvíc ale zbožňuji, když ženy vypadají jako ženy, jsou klasicky krásné a takovou módu pro mě představuje slovenská návrhářka Janka Pistejova. Ráda sleduji také začínající české designéry.

6. Kolik utrácíš za oblečení?
Semnou je to těžké. Nedokážu šetřit peníze, ikdyž se sebevíc snažím:). Jakmile procházím městem, nikdy neodcházím s prázdnou. Teď na jaře prožívám opět těžké nakupovací období, mám ráda léto a jeho začátkem musí přeci dojít k obměně šatníku, vždyt to znáte:) Kolik přesně utrácím nelze říci. Bývaly časy kdy když jsem vyrazila na nákupy, tak třeba 2 tisíce za den, teď už se krotím a nakupuji spíše ve slevách.

7. Jaká jsou tvá nejoblíbenější místa, kde nakupuješ?
Jelikož týdny travím v Brně, tak Vaňkovka, Olympie a ráda zajdu i na Svoboďák. Než jsem začala bydlet v Brně, byl to Afi Palác v Pardubicích, a co se týče Prahy, tak rozhodně Palladium:) Hodně nakupuji také na internetu - hlavně asos.com, bankfashion.co.uk, forever21.com... Co se obchodů týče tak nejraději mám H&M, Stradivarius, F&F, Mango, Lindex..

8. Jaká je tvá oblíbená vůně?
Již jsem to zde na blogu několikrát zmiňovala, je to bezkonkurenčně Euphoria od Calvina Kleina, dále Lady Rebel - Mango a všechny drogérkové řady od Christiny Aguilery.

9. Jaký styling vlasů máš nejradějí
Nejraději nosím vlasy dokonale rovné, vyžehlené. Občas nosím clip iny, ale ty spíše jen na večer nebo nějakou ne běžnou příležitost. Pokud se mi nechce s vlasy nic dělat sepnu sponkou, nebo dám do culíku.

10. Co si oblečeš, když potřebuješ jít rychle ven a nemáš ponětí co si vzít?
Asi klasiku - džíny, volný top, baleríny, kabelku, výrazný šátek a velké sluneční brýle.

11. Jmenuj jeden módní trend, který chceš aby se vrátil a zůstal?
Musím říct, že letos jsem propadla neonovým barvám, ale myslím, že příští rok mě tolik bavit zřejmě nebudou. Ale doufám, že peplum styl a mint barvu budeme všichni nosti ještě dlouho.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za milý komentář:)