sobota 23. března 2013

Recenze: MUA lipsticks

 MUA kosmetika je levná, což je atraktivní pro každého. Někomu se zda kvalitní někomu ne. Někdo by jsi ji nikdy v životě nekoupil, někdo vyzkouší, podruhé už nevyzkouší, jiný ji zůstane věrný po zbytek života. A co já? Dnes vám přináším recenzi na dvě rtěnky od britské značky Make Up Academy. Na internetu kolují různé recenze o tom, že odstíny jsou hrozné, nejsou pigmentované atd atd.... Neznamená, že když někdo někde napíše, že toto jsou nejhorší rtěnky na světě, tak půjdu a vyhodím je, protože nejlepší je, udělat si na všechno názor sám a poté soudit. Tak jdeme na to:)

Rtěnky mám v odstínech 16 (Nectar) a 7. Odstín 16 jsem si vybrala proto, protože jsem si před Vánoci koupila oranžové sáčko a mám ráda, když mi make up ladí s outfity. Tuhle oranžovku jsem si oblíbila na první pohled, neobsahuje žádné třpytky, je naprosto matná a je nádherně pigmentovaná. Výdrž je střední, nevysušuje, ale aní není nijak extra hydratující. Na rtech vypadá krásně a když ji nanesete ve více vrstvách stává se z ní až trošku neonka, což bude na léto super (Na fotkách to nevypadá, ale je to tak:) Odstín 7 už mě příliš nenadchl, obsahuje malé třpytečky a je to taková korálová barvička. Na stránkách MUA, odkud jsem objednávala vypadal úplně jinak, proto než provedete objednávku raději si vygooglujte nějaké swatche:)

Co se mi ale líbí je balení. I když je obal z obyčejného černého plastu se stříbrným logem, spodní části rtěnky se dají vyšroubovat a získate tak kalíšky s balzámem. Musím se přiznat, že na tohle bych nepřišla, kdybych to neviděla kdysi v nějakém video na youtube:D:))

Kde koupit: ZDE

Cena: 1 libra

Hodnotím: 75 %


Jelikož jsem rtěnky kupovala ve slevě, vyšla mě jedna asi na 15 Kč, což je naprosto směšná cena. Myslím si, že na běžné každodenní běhaní do školy nebo po městě jsou dostačující. Na večer bych však volila něco déle trvajícího a v jiných odstínech. Určitě bych Vám je za tu super cenu doporučila:)

Vlastníte někdo rtěnky od MUA? Chystáte se je pořídit? Jaký na ně máte názor?:) 
Přeji hezký víkend. K.

Vpravo odstín 7, vlevo odstín 16.

A dva MUA polibky pro vás:) Nahoře odstín 7, dole 16

1 komentář:

Děkuji za milý komentář:)