středa 6. února 2013

Shopping post

Zkouškové je konečně úspěšně za mnou. Nyní mám čas na to, co jsem celý měcís zanedbávala. A jednou z těchto činností je i nakupování. Věřte, že i během půl hodiny běhání po Vaňkovce, dokáži nalézt takové věci, které nemůžu jen tak bez povšimnutí zanechat v obchodě. Nejvíc jsem nadšená z šatů z H&M (Divided), jsou to klasické bavlněné, ale ten vzor je naprosto úžasný, navíc stály krásných 249 Kč, takže váhání u nich nebylo na místě. Mají je ještě v barevné kombinace, ale klasická bílo-černá zvítězila. Na fotkách bohužel nevypadají tak úžasně, ale až je někdy obléknu, budete první kdo je uvidí:)

Dál jsem našla nádhernou "mikinu" v Reserved s kovovými cvočky. Myslím, že každá z nás postřehla, že v Reserved, jsou nějakou dobu skvělé slevy, a tato mikča do pasu byla také zlevněná z 999Kč, na 400:) Nádhera:) Osvočkované věci miluju, a od té doby co ji mám bych nenosila nic jiného:) Dál jsem sháněla nějaké pohodlné boty na plesy, prošla jsem snad všechny obchody od Humanicu po CCC, ale nikde mi žádné nevyhovovaly. Nakonec mi padly do oka jedny v Deichmannu, ale hups neměly moji velikost. Můj přítel je ale natolik úžasný, že po cestě z Brna, jsme se stavili ještě v jednom Deichmannu, kde jsem si nakonec vybrala tyto třpytivky:) Cena 549 Kč:)

Dneska jsem se vydala ještě u nás ve městě do Rossmannu:) Zde jsem koupila bronzer od Essence (29Kč:)), zatím z něho nejsem vůbec nadšená, ale zajímalo mě, co za tu cenu předvede, uvidíme časem:) Make up od Rimmelu (139 Kč) znáte určitě z blogů, o tom nic moc psát nechci, a jako poslední věc je rtěnka značky Regina. Ani jsem nevěděla, že tato značka u náv ve městě je (drogérie Teta) Vybrala jsem si barvu světle červenou se stříbrným shimmerem odstín 8), cena nádherná 52 Kč. Je hydratační, pigmentace dobrá a celkem drží:)

Objevili jste za poslední dobu něco, co opravdu co stojí za vyzkoušení? Koupili jste si něco co vám udělalo radost?:)

Mějte se hezky, K.

Rtěnka Regina, odstín 8 (52 Kč) Bronzer Essence (29,90 Kč) Rimmel make up (139 Kč)
 


2 komentáře:

  1. Moc se mi líbí lodičky a o koupi make-upu uvažuji taky, ale až se mi trochu uvolní místo v koupelně :-D
    Just be yourself by Petra

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)