neděle 10. února 2013

Recenze: ELF STUDIO Paletka 32 stínů

Minulá recenze tvářenky a řasenky od ELF měla spoustu shlédnutí, proto jsem se rozhodla, že se s Vámi dnes podělím o další zkušenosti s touto značkou. Dnes se bude jednat o recenzi paletky 32 odstínů z řady studio v odstínu cool. Určitě mi nejde dole v komentářích vědět, pokud by jste měli zájem o recenzi na nějakou konkrétní věc od Elf, mám jich spoustu a třeba se zrovna trefíte do toho co vlastním:) A teď už k dněšnímu tématu.

Produkt: ELF STUDIO Paletka 32 stínů 
Odstín: cool
Cena: 131 Kč
Kde lze koupit: ZDE

Design
Jako každou recenzi, tak i tuto, začnu jaký dojem na mě paletka udělala na první pohled. Musím říct, že obal je celkem hezký, jednoduchý, je dost bytelný, takže pokud s ní cestujete, určitě se nepoškodí. Uvnitř je aplikátor na stíny, který já osobně nepoužívám a zrcátko, které se určitě hodí. Trošku mám problém s otevíráním, jde to celkem těžko a odnese to vždy nějaký nehet:))

Odstín a pigmentace
Jak už je napsáno o trochu výše, paletku mám v odstínu cool. Stíny jsou v převážně v jemných odstínech, není to žádná divočina. Růžové na oči nepoužívám, vyjímečně je použijii místo tvářenky, jinak všechny ostatní stíny jsou snadno kombinovatelné a hodí se na denní líčení. Všechny obsahují shimmer, některé se třpytí méně některé více, ale není to nic dramatického. Co se týče pigmentace, tak jsem byla příjemně překvapená. Elf nemá mojí důvěru co se týče stínů ve velkých paletách ( např. 144 stínů) , ze kterých jsem byla hodně zklamaná, protože jsou téměř nepoužitelné, za to tahle je pigmentovaná skvěle. Za tu cenu si myslím, že rozhodně jejím zakoupením nebudete zklamané.

Výdrž
Pokud použiješ bázi, bez které já stíny rozhodně nenanáším, vydží jak dlouho budeš chtít. Bez báze už je to trochu horší. Já je používám většinou jen na denní líčení, na večer vyžaduji něco víc výrazného. Pro někoho je možná nedostatkem, že stíny celkem práší, mě toto ani příliš nevadí, protože s opatrností a s šikovností, se lze nalíčit se vším:))

Shrnutí
Musím říct, že za nějakých sto korun, je tato paletka velmi povedená. Neříkám, že je to to, nejlepší co jsem kdy vyzkoušela, rozhodně existují lepší, ale také i o hodně horší produkty. POužívám ji už asi půl roku a rozhodně po ní sahám celkem často:) Celkem této paletce dávám:

89%

Vlastníte nějaké paletky od Elf, jaké s nimi máte zkušenosti? Pište těším se:) K5 komentářů:

 1. pekná recenzia, tiene vyzerajú celkom dobre,na to že sú také lacné:) inak veľmi pekný blog a stávam sa tvojou sledovateľkou :)

  Veronika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také jsem byla překvapená, že jsou celkem dobré za tu cenu:)) Moc děkuji za pochvalu, snad tě můj blog bude bavit i v budoucnu:)

   Vymazat
 2. super recenze :)


  http://fashionbynat.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 3. po takové paletce toužím, brousím si na ni zuby:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)