pondělí 14. ledna 2013

Sleek - True Colour lipsticks - Baby Doll


Hezké pondělní odpoledne,
moje nálada je hodně pod bodem mrazu a jejím hlavním důvodem je zkouškové období. Zítra mě čeká nejtěžší zkouška v tomhle semestru a bohužel to, co se naučím se mi okamžitě vypaří z hlavy, takže zítra to bude jen o štěstí. Z mé učící "depky" se pokusím dostat aspoň tím, že se s vámi podělím o můj nový růžový rtěnkový přírustek. Jedná se o rtěnku značky Sleek ( True Colou Lipstick - Rouge a Lévres) v odstínu 771 Baby doll. Je matná, bez jakýchkoliv třpytek. 

Když jsem ji poprvé nanesla na rty byla jsem opravdu v šoku, ta barva je opravdu strašně, ale strašně růžová!!:)) Pigmentace je neuvěřitelná, možná bych v tomto případě ocenila kdyby až tolik "nebarvila" Ale když se nanese s citem, vypadá hezky. Rtěnka hodně vysušuje, takže pod ní určitě nějaký balzám. Výdrž je průměrná pigmentace neuvěřitelná.

Co se mi moc líbí je balení, čímž se liší od drogérkových stereotypů. Obal je matný, černý, elegantní a miniaturní, ale i přesto obsahuje klasicky 3,5 g rtěnky:) Dole jsem si vypůjčila swatch, kde můžete vidět některé odstíny z této kolekce a myslím, že všechny budou takto pigmentované jako moje Baby Doll. Moc se mi líbí odstín Amped, tak třeba zase příště:)

Mějte se hezky. K.

 
 
 
Continue ...

4 komentáře:

 1. Je moc hezká :) No nervy a zkouškové, to mi povídej :(

  OdpovědětVymazat
 2. ten růžový odstín je překrásný. Sama vlastním nejmíň čtyři odstíny jen od růžové!

  OdpovědětVymazat
 3. krásné odstíny :) hlavně ten 2. odspoda vpravo :)
  a ze zkouškového si nic nedělej! to zvládneš! taky se teď v jednom kuse učím :/

  OdpovědětVymazat
 4. Naprosto úžasná barva!:) Doufám, že Ti zkouška vyšla:)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)