pátek 11. ledna 2013

Recenze - paletka a řasenka ELF

I když kosmetika ELF nepatří mezi mé nejoblíbenější značky, najdou se v jejím sortimentu věci poměrně kvalitní za super cenu. Teď píši tedy hlavně o řadě Studio, protože řada základní nestojí moc za řeč, kromě bází pod oční stíny, které jsou celkem přijatelné. V dnešním článku bych se chtěla věnovat dvěma produktům a to paletce, skládající se z bronzeru a tvářenky, a řasence 3v1 (oba produkty řada Studio).

E.l.f - Contouring Blush - Bronzing Powder
Tuto paletku tvoří bronzer a tvářenka. Balení je bytelné a elegantní i když na černé je vidět každý "patlanec", ale to není až tak důležité. Paletku mám v odstínu St. Lucia a stála 95 Kč. Musím říct, že ji vlastním už asi půl roku a je pravda, že vůbec neubývá. Bronzer používám téměř každý den, má krásně přirozenou barvu, obsahuje jenom lehké množství třpytek, což mi hodně vyhovuje. Pigmentace je střední a myslím, že bledulím příliš vyhovovat nebude. Tvářenka také není špatná, ale tu už nepoužívám tak často jako bronzer. Její barva je starorůžová se zlatým shimmerem. Velkým plusem je dostatečně velké zrcátko, které je součástí balení. Ovšem i tento "elfí" produkt má pár nevýhod a jednou z nich je hodně hrubé namletí. Ze začátku to napovrchu nebylo příliš viditelné, ovšem čím více se dostávám do hloubky, tím více jsou vidititelné hrudky. Druhé mínus je výdrž - bronzer víc jak 4-5 hodin nevydrží, tvářenka ještě méně.

Pokud váháte nad objednáním tvářenky od Elfu, rozhodně sáhněte po nějaké ze Studio řady, vlastním ještě jednu z Essentials v odstínu Glow (ZDE), cena 75 Kč, která je naprosto bez pigmentace, práší a třpytí se jako blázen, prostě naprosto nepoužitelná. Novinkou u Elfu je HD tvářenka, zkoušel jste ji už někdo?Profesionální řasenka 3v1
Musím říct, že tahle řasenka pro mě byla neuvěřitělně obrovským překvapením. Pokud sledujete trošku oficiální český e-shop této značky, tak možná víte, že patří mezi novinky. Když jsem viděla její netradiční kartáček, nečekala jsem žádné zázraky. Na začátek musím říct, že mám od přírody dlouhé, husté řasy, takže díkybohu nepotřebuji žádné extra řasenky, ale tahle podle mě extra je! Nádherně prodlouží, zvýrazní, zhustší. Co víc by jsme od řasenek mohli chtít:) Cena 95 Kč je přímo směšná, za to co s řasami dokáže.  S kulatým koncem kartáčku se krásně dostaneš do vnitřního koutku oka. Má se používat dvěma tahy a to: 

"Nejprve použijte řasenku ve vodorovné poloze a naneste od kořínů ke konečkům pro vytvoření objemu. Poté otočte vertikálně a použijte konec řasenky pro oddělení a prodloužení řas."

 

Ja jí používám klasicky a taky to jde:)) Bohužel je teď vyprodaná tak si na ní budete muset počkat. Jediné mínus, které má, nastane při odličování. Strašně špatně se dostává z oka a to není voděodolná. Spíše se odroluje, než roztéká. Co vy? Máte nějaké zkušenosti s řasenkami od Elfu? 
Pozn. Vyhrála jsem novou řasenku The rocket od Maybelline na zrecenzování, takže se můžete v brzké době těšit na článek.:)
Co bych na závěr chtěla říct je, že od Elfu určitě stojí za vyzkoušení minerální pigmenty, báze pod oční stíny, paletky Little black beauty book atd. Rozhodně, ale nedoporučuji ty velké paletky, které jsou téměř bez pigmentace. Pokud budete chtít, mohu někdy napsat další recenzi týkající se této značky.

Mějte hezký den K.

1 komentář:

  1. Pěkná recenze :) Mám to s elfem podobně :) Essentials jsem vyzkoušela a tím jsem to uzavřela, ale studio a minerals mám ráda :) ta tvářenka+bronzer nevypadá vůbec špatně ;) Já si chci teď objednat právě tu novou krémovou ^_^ Tak uvidíme jaká bude ;)

    http://radkavackova.blogspot.com/

    OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)