středa 30. ledna 2013

Maybelline - The rocket

Jak už jsem se kdysi zmínila, vyhrála jsem řasenku The rocket od Maybelline na jejich facebookových stránkách. Řasenek od Maybelline jsem měla spousty. Není snad nikdo kdo by nějakou nevyzkoušel, ať už One by One, the Colossal, Great Lash a další. Při mé poslední návštěvě DM se už malé "raketky" pyšnily v jednom regálku, takže koupit je lze. A cena (teď si nejsem jistá:) myslím byla okolo 199 Kč. A teď hurá na recenzi.

Design:
Musím říct, že tvarem se podobá svým předchůdkyním, avšak obal vyniká svojí barevností. Kombinace královsky modré a růžové se mi moc líb. Jedno bezvýznamné vzhledové plus Maybelline získává za to, že i kartáčky se prodávájí v této dvoukombinaci:) Pozn. Po pravdě netuším, kterou mám já, protože už mi přišla začerněná:D Ale teď už k těm podstatnějším věcem.

Kartáček
Hlavním úkolem the Rocket je zvětšení objemu a rozčesání řas. Musím říct, že když jsem s ní poprvé přejela přes řasy, úplně jsem cítila, jak se řasy oddělují. Takže slepování rozhodně nečekejte. (Uvidíme za čas, zatím ji používám asi 2 týdny) Kartáček je umělý a velký se spoustou malých "bodlinek". Já si vždy vybírám řasenky z mega karáčky, takže tato mě v tomto směru potěšila. Své řasy mám celkem husté a dlouhé, tudíž nepotřebuji žádné extra prodloužení, spíše používám řasenky na zvýraznění očí a k dotvarování oka. Proto je tato recenze objektivní spíše z pohledu toho, kdo netrpí nevýraznýma očima a nemá krátké, jemné řasy.


Funkce
Jak už jsem psala, krásně rozčeše, udělá objem, trošku prodlouží a krásně zvýrazní řasy. Nedrolí se, což je super, protože takovou vlastnost u řasenek přímo nesnáším. Jediné takové malé mínus je, že je trošku "vlhká" tudíž se obtiskává a špatně se s ní manipuluje při aplikaci na dolní řasy, protože konec kartáčku neobsahuje téměř žádné štětinky. Což je celkem překvapující, koukněte na foto. Ale s troškou šikovnsti jde vše, že?:)

Výdrž
Na drogérkovou řasenku je výdrž víc než slušná, řekla bych přímo výborná. Určitě s ní přežijete celý den, ale to odličování....ach bože to je dřina:)) U hodně zahraničních blogerů jsem se dočetla, že jde hodně špatně z oka a s tím naprosto souhlasím. Takže společně s řasenkou nakupte kvalitní odličovač a vatové tampónky:) Hodně černí, oči zdůrazní, konzistence je trošku hustší a drží jak přibytá. Proto ji používám spíše na večer, ale kdo má rád výrazné líčení i přes den, tak určitě při zakoupení neprohloupí.


Shrnutí
Tato řasenka určitě patří k těm lepším a rozhodně neudělala Maybelline ostudu. Jako největší výhoda je pro mě úžasné rozčasávání řas, to je úplně bájo s něčím takovým pracovat. Maybellinky byly, jsou a asi zůstanou moje nejoblíbenější řasenky z drogérie, a tahle patří mezi ně.

Vyhrála jste některá taky tuto řasenku, nebo jste si ji koupili? Jak jste spokojené? Pište, těším se. Hezký večer. K.
4 komentáře:

 1. Tak jsem tu byla :) jsem ráda, že jsi navštívila můj blog. Mám ho jen od prosince, bohužel jen 2 pravidelné čtenáře, ale snad ze to zlepší. Díky tobě začínám uvažovat nad tím Greatboxem, vzhledem k tomu že mají NYX, což je vážně super :))

  OdpovědětVymazat
 2. tak já si tě přidám do členství..jen tak mimochodem neznáš nějaké stránky, kde sehnat dobrou kosmetiku? ale cenově pro lidi a ne pro bohy :D už nevím na jakou bych se podívala totiž :)

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuju, znám všechny, kromě té s tím NYX :)

  OdpovědětVymazat
 4. Tahle řasenka vypadá skvěle! Já popravdě jejich řasenky moc nemusím a jsem věrná Astoru. Miluji velké kartáčky, takže asi vyzkouším:) http://soprettymarshmallow.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)