středa 23. ledna 2013

Greatbox rozhodně není pozadu ...!

Vážené dámy,
dnes se mi poprvé dostala do "rukou" krabička krásy s názvem Greatbox. Jak již určitě víte, na trhu se pyšní zatím dvě a tato třetí vyšla sice o trochu později, ale myslím, že její začátky jsou víc než slibné.
Jelikož jsem v Brně a Greatbox mi přišel domů, viděla jsem ho zatím jen přes webcameru prostřednictvím mé mamky, protože jsem zvědavý člověk a nevydžím nevidět něco, co mi leží netknuté na stole:))

Tento článek je spíše takový navnaďující, aby ste věděli, na co se máte těšit. Když jsem shlédla poprvé obsah byla jsem nadšená. Sice v boxu převažují krémy, ale objevila se i v hodně malé míře dekorativní kosmetika. Takže pokud nemáte ještě svůj lednový box, určitě navštivte stránky Greatboxu www.greatbox.cz a objednávejte.

Na recenzi, shrnutí a zhodnocení boxíku se můžete těšit již v pátek nebo v sobotu. A já vám teď prozradím, jeden super výrobek, který mě potěšil a nadchnul z Greatboxu nejvíce, a tím je ....peelingový krém na obličej od Clinique:) Možná je to tím, že Clinique je značka, která není nacpaná v každém druhém konkurenčím boxu, jako třeba Yves Rocher nebo Fleur de Santé. Takže originalitu oceňuji. Dále jsem v boxíku objevila jednu americkou značku, která v ČR nemá oficiální e-shop ani kamennou prodejnu. Můžete hádat o co jde:)

Víc zatím neprozradím a těšte se na kompletní obsah boxu již brzy:) Vaše K.


5 komentářů:

 1. Jé, tenhle box teda vůbec neznám, ale vypadá perefktně :)

  OdpovědětVymazat
 2. už som o nom na jednom blogu čitala - a celkom ma zaujali produkty. Pridávam sa k čitatelom.
  Ak by si mala záujem, rada by som ťa pozvala na moju giveaway, kde môžeš vyhrať kozmetiku podľa vlastného výberu:
  Giveaway

  OdpovědětVymazat
 3. tak už nám ukaž co je v GB :P

  Nicol

  OdpovědětVymazat
 4. To jsi dostala k recenzi?

  OdpovědětVymazat

Děkuji za milý komentář:)