úterý 4. prosince 2012

Šatová mánie

Miluju plesy a ještě víc vybírání šatů na ně. Nejsem zastáncem přezdobených šatů a délek po kolena i když se to možná na takovou událost hodí. Stále si kupuju všemožné šaty i když vím, že jich mám doma spousty a některé z nich ani neunosím. Právě začala zima, takže "dress manie" asi není zrovna na místě, ale i přesto vám ukážu trojici šatů, které letos určitě obléknu na nějakou slavnostnější událost!

Modré - LIPSY LONDON
Když jsem je poprvé uviděla, byla to láska na první pohled. Vlastním je už od minulého roku a objednávala jsem je z anglického e-shopu ( ZDE ) za hříšné peníze s hříšným poštovným:)) Měla jsem je loni asi 2krát na sobě, proto letos si zaslouží ještě minimálně jednou vykouknout na svět. I když jsou úžasné, skvělé, nádherné tak mají jednu takovou nevýhodu, a tou jsou holá záda, což je trošku nepraktické, ale zas to vypadá originálně:)

bankfashion.co.uk, cena: cca 1300 Kč
Sequin dress - TNFC
Další mojí "úchylkou" jsou věci, co se blýskají, třpytí a lesknou. Druhými šaty, které tvoří letošní sbírku jsou tedy nádherné flitrovné šatky značky TNFC. Já je objednávala z Asosu a stály tuším okolo 650 Kč. Nemají téměř žádný výstřih, záda jsou plná, na druhou stranu flitry docela "koušou", tak uvidíme jak uspějí ve své první zatěžkávací zkoušce:). Celkově značku TNFC mám hodně ráda a je mi blízký jejich styl a střihy, proto jestli máš ráda třpytivé věci, tak si u také nich určitě vybereš.

asos.com, 650 Kč
Black lace dress - H&M Ani mě nechybí v šatníku "malé černé" . Toto jsou již několikáte, ale každé černé šaty mají svoje kouzlo. Na tyto z H&M jsem pokukovala několik týdnů a nakonec jsem si je koupila, takže pokud se ti zalíbí v H&M je stoprocentně ještě seženeš. Nejvíc mě na nich zaujala krajková aplikace na rukávech a na zádech. Dělají je jště s putníky, ale ty jsem už bohužel nesehnala. ( Kdyby jste někdo věděl, kde je mají dejte vědět:) . Cenu si zde pamataji úplně přesně, stojí 499 Kč:)

hm.com, 499 Kč
Co vy a šaty? Zbožňujete je jako já, nebo jste spíš kalhotové typy? Jaké šaty jsou tvoje jedničky pro tuto plesovou sezónu?
Lady K

2 komentáře:

Děkuji za milý komentář:)