pondělí 3. prosince 2012

Conclear in a Jar NYX - Jednička mezi korektory

Vyzkoušela jsem tisíce korektorů. Tekuté, v tyčince a také v kelímku. Korektor v kelímku od NYX je jedničkou v mé kosmetické taštičce a také její stálicí. A proč?

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Název tohoto produktu je NYX Concealer in a Jar. Zakoupít ho můžeš pouze na internetu, já ho pořídila na USA e-shopu (ZDE) za cenu 149 Kč. Balení obsahuje 7 g. Vyrábí se v několika barvách: žlutá: projasnění, fialová: pro tmavou pletť, zelená: redukce začervenalých míst. MŮJ NÁZOR
Netrpím nějakými závažnými  vadami pleti. Akné není můj problém, ovšem často bojuji s kruhy pod očima. Dlouho jsem hledala pomocníka, který mi tento nedostatek pomůže zakrýt a volba padla na žlutý korektor od NYX. Na začátek bych vyzdvihla jeho neuvěřitelnou výdrž. Pořídila jsem si ho v lednu tohoto roku, používám ho každý den, někdy i několikrát denně, a stále mám více jak polovinu kelímku plnou. Tyčinkové korektory mi nikdy nevydržely déle než měsíc, proto jsem byla tímto malým žlutým zázrakem naprosto překvapená.

Další vlastností, díky které vyčnívá nad ostatními je vysoké krytí a rozjasnění pleti. Žlutá barva je určena na projasnení tmavých míst, hlavně pod očima. Stačí jedna vrstva a kruhy pod očima jsou pryč. Jediným mínusem, pokud naneseš moc tlustou vrstvu, je zalézání do vrásek. Při správném zapracování, lze ale tento problém téměř odstranit. Často ho používám i zakrytí červených pupínků. I když k tomu není určen, tuto funkci plní také velmi dobře.

Časem si doobjednám určitě jiné odstíny, protože si myslím, že všechny budou velmi dobře plnit svou funkci jako tento. NYX ode mě za tento produkt získává palec nahoru a vy se brzy můžete těšit na další recenze od Nyx:)

SHRNUTÍ:

Doporučila bych ho naprosto každému a 100 % si ho pořídím znovu!
+ výdrž
+ množství
+ dokonalé krytí
+ projasní pleť
--------------------------------------
- zvýrazňuje vrásky
- tuhý


Tady je vidět, že je stále plný:)

4 komentáře:

 1. Ahoj také trpím na tmavé kruhy pod očima,tak ho zkusím. Dáváš si ho pod make-up nebo na něj?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj, korektor nanáším na pleť bez make upu, ale jelikož tenhle má výrazně žlutou barvu, tak přes něj nanáším ještě světlý lehčí korektor (Sephora) nebo lehce make up, ale ne moc, aby se nezvýraznily vrásky:)

   Vymazat
 2. Ahoj za jak dlouho ti korektor přišel ?? :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahoj už si přesně nepamatuji, ale asi klasicky do 3 dnů od zaplacení, žádný problém jsem s tímto eshopem neměla:)

   Vymazat

Děkuji za milý komentář:)